reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny u nas jest też długie usypianie z synem starszym jak już leży w łóżku to wymyśla co chwila a to siku w to pić a to że znowu głodny ja mu absolutnie nie daje kolejnej kolacji bo wiem że to taki kaprys ale zanim usnie to mija codzinnie 2 godziny :sorry2: ale młodszy syn za to usypia w ciągu 5 minut :rofl: a w nocy też spać nie mogę co chwila się budzę i zmieniam pozycję :rolleyes: rano bym pospala ale moje dzieci wstaja o 7 :rolleyes:
 
reklama
Cześć dziewczyny, my już jemy śniadanko i pijemy kawkę. Mała szaleje w brzuszku [emoji16]my dzisiaj idziemy na 18stke ale nie wiem czy tam wysiedze, bo wczoraj cały dzień miałam napięty brzuch...Miłej soboty Brzuchatki[emoji7][emoji7][emoji8]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam wszystkich
Mam pytanie ..bo właśnie kompletuje rzeczy związane ze spaniem i utulaniem ...Jaki rodzaj przykrycia polecacie - taki otulacz na ścisło , śpiworek czy może jakiś kocyk ..czy jest sens zwracać jakąś szczególną uwagę na materiały z jakich są wykonane - jest tyle rodzajów tego,ze ja się pogubiłam a to mój pierwszy bobas więc wolałabym nie nakupować bez sensu rzeczy niepraktycznych . bardzo proszę o rady :-)
 
A ja sie zezloscilam na mojego D:\\ mielismy jechac kupić ostatnie rzeczy dla malej i wypatrzylam sklep gdzie jest wszystko od wyprawki dla dziecka po torbe do szpitala dla mamy więc wszystko jest w 1 sklepie... I jest do 14.30 a moj D standardowo praca i praca a jutro jest zamkniete:\ a jeszcze musze kupic pare rzeczy małemu do przedszkola:/ i dupa:\ a dzis tak bardzo chcialam:\! Bo my praktycznie nie mamy nic..:\
 
Najlepiej samemu wszystko kupywac gdy maz zapracowany xD Ja wiekszosc przez internet zamawialam zebynie taszczyc xD

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najlepiej samemu wszystko kupywac gdy maz zapracowany xD Ja wiekszosc przez internet zamawialam zebynie taszczyc xD

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
To tak jak ja, zamówiłam przez internet. Kurier przywiezie, a tak to jak mam jechać ze swoim nic nie doradzi, tylko się wkurzam nie potrzebnie [emoji12]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja osobiscie kupilam w sumie tylko becik i skarpetki dla malej przy okazji xD Wszystko inne zamowilam przez internet :) no i duzo rzeczy dostalam albo mialam po pierwszej corce :)

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sie zezloscilam na mojego D:\\ mielismy jechac kupić ostatnie rzeczy dla malej i wypatrzylam sklep gdzie jest wszystko od wyprawki dla dziecka po torbe do szpitala dla mamy więc wszystko jest w 1 sklepie... I jest do 14.30 a moj D standardowo praca i praca a jutro jest zamkniete:\ a jeszcze musze kupic pare rzeczy małemu do przedszkola:/ i dupa:\ a dzis tak bardzo chcialam:\! Bo my praktycznie nie mamy nic..:\
Nie chcesz sama jechać? Ja to wolę sama, cieszą mnie takie zakupy , nikt mnie nie popedza, mogę oglądać i oglądać :-)
 
reklama
A jeszcze moja tesciowa, jak by cos nie zrobila wbrew mnie byla by chora.. Uwierzycie poszlam do WC wracam do swojego pokoju patrzę a ta mi w pokoju obrazy zmienia.. A ma. Pusta sciane bo robie mojemu D prezent i ta sciana musi byc pusta.. Nosz... Jakim prawem!!!? O masakra ja zwariuje z nią
 
Do góry