reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

1519999907-81bcd025b80af060-aaaaaa.jpeg
1519999921-f1b1a4ec8d69dc62-aaaaaa.jpeg


Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Pięknie
 
reklama
U mnie mala w mnie w 29tug mala 1118g:) wiec nic sie nie martw:)
Jetkaa
A było to dokładnie u Ciebie 29 tyg ?
Ja mam termin według usg na 16maja i malutka wazyla 1100 dokładnie w 29+0 narazie się nie martwię poprostu to dziewczynka i pewnie będzie mniejsza niż moje chłopaki bo odżywiam się bardzo dobrze więc pewnie taka jej uroda :rofl:
 
Jeszcze raz witam wszystkie mamusie ! Mysza1990 wiesz wcale nie jest tak źle wbrew pozorom to tylko kwestia organizacji. Połowa dzieciaków jest starsza więc dużo pomagają z odbieraniem maluchów z przedszkola i autobusu szkolnego, załatwiają mi różne sprawy i kupują nawet ubranka dzieciakom.Są ze sobą bardzo zżyte. Ja teraz muszę dużo leżeć więc to bardzo dużo mi daje. Na pewno sobie poradzisz
 
Link do: Mysza1990 dokladnie 28t3d a ja mam termin na 22maj:) moja tez bedzie mała:)
Link do: Gosika88 ja mialam badanie krew i mocz dzień lub dwa po wirusie grypy zoladkowej i zwyklej grypy i mialam tylko cos tam podwyższone ale to gin mi odrazu powiedzil czy byłam chora:) więc raczej nie ma wpływu..
 
A ja wróciłam od diabetologa i okazuje się, że moje wyniki z badania hemoglobiny z ostatnich trzech miesięcy jest dobry :biggrin2: 4,8. Na szczęście nie muszę przyjmować insuliny, bo domowe mierzenie poziomu cukru glukometrem dawały też wyniki w normach. Jedynie co, to do końca ciąży muszę się pilnować, przestrzegać diety i codziennie się mierzyć poziom cukru glukometrem. No ale tyle, to przeżyję ;). Niby w kolejnym trymestrze może coś ulec zmianie i dlatego pozostaję jeszcze pod obserwacją.
 
Hej dziewczyny, czy tez czujecie sie mniej komfortowo, od kiedy dzidzius zmienil pozycje na glowka do dolu? Musze przyznac, ze jak byla w poprzek to te wszystkie kopniaki i ruchy byly ok. A teraz czuje sie kopana po zebrach i plecach codziennie [emoji23] I trudno mi znalezc pozycje, w ktorej czuje sie komfortowo, a tu jeszcze 8 tygodni zostalo [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, czy tez czujecie sie mniej komfortowo, od kiedy dzidzius zmienil pozycje na glowka do dolu? Musze przyznac, ze jak byla w poprzek to te wszystkie kopniaki i ruchy byly ok. A teraz czuje sie kopana po zebrach i plecach codziennie [emoji23] I trudno mi znalezc pozycje, w ktorej czuje sie komfortowo, a tu jeszcze 8 tygodni zostalo [emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
U mnie od dawna jest główka w dół więc nie mam za bardzo porównania.kopie Ale do zniesienia.nie lubi jak leżę na prawym boku wtedy mnie intensywnie kopie i Wypycha z prawej strony. Czuje też ucisk na pęcherz chyba,jak wstaje to czuje że nie dolece do wc A tam siku nie idzie bo nie ma co.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry