reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dokładnie. Ja mam tylko nadzieje, że już nie zaszkodziłam dzidzi, bo jakoś na samym początku (wg. obliczeń jakieś 6 dni po zapłodnieniu) byłam na imprezie i zaszalałam ... Mam tylko nadzieje, że na tamtym etapie nic się nie przydarzyło dzidziusiowi złego ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Do 2 tygodni po zapłodnieniu, czyli właściwie do terminu miesiączki, kiedy kobieta się dowiaduje najczęściej, że jest w ciąży nie wpływami niczym co robimy na dziecko. Pisała o tym mamaginekolog kiedyś. Zasada wszystko albo nic. Natura fajne sobie to wymyśliła - skoro jeszcze nie wiesz, to nie możesz nieświadomie zaszkodzić [emoji6]

oar8csqvjm4amsig.png
 
reklama
Dokładnie. Ja mam tylko nadzieje, że już nie zaszkodziłam dzidzi, bo jakoś na samym początku (wg. obliczeń jakieś 6 dni po zapłodnieniu) byłam na imprezie i zaszalałam ... Mam tylko nadzieje, że na tamtym etapie nic się nie przydarzyło dzidziusiowi złego ;)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
z tego co ja czytalam to nie, bo tez sie dosc zastanawialam nad tym. ale podobno natura ma to jakos tak wymyslone, ze dopoki kobieta nie wie jeszcze ze jest w ciazy to zarodek jest w miare chroniony przed czynnikami zewnetrznymi. tzn te 2-3 tygodnie od zaplodnienia, zanim nie dostaniesz kolejnej miesiaczki
 
Musi być. Tym bardziej ze mój zapytał czy może jechać ze mną na prenatalne...


Ooo to miło z jego strony [emoji3] Mój D od samego początku jeździ na wizyty ze mną, bo nie chce nic przegapić. Tak się cieszy [emoji4]

A ja Wam powiem, że jeszcze nie zdecydowałam się na badania prenatalne ... i nie wiem czy będę je robić. Mam cały czas dylemat.



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do terminu @ dziecko jest chronione, tak naprawdę swoim zachowaniem szkodzimy dopiero poważnie, jak się wykształcić łożysko, bo przez nie następuje kontakt matka-dziecko.

Mi z USG już 3razy wychodzi termin 6dni szybciej- z10.05 na 4.05 i po prenatalnych już bierzemy pod uwagę ten z USG, a nie om- czyli na 4.05
 
Dzień dobry w deszczowy poranek. Nie wyspałam się, pierw długo nie mogłam zasnąć a jak zasnęłam to budziłam się co chwile. W dodatku śniły mi się jakieś głupoty np. 2 dziadków i babcia w żółtym maluchu wjechali mi w tył auta lub chinczycy w obozach koncentracyjnych z laptopami... ja nie wiem skąd to się bierze....

3jgxskjosc311c31.png
 
Dzirn dobry.

Ja tez ywazam ze w ciazy zero alkoholu. A co do pierwszych tyg ciazy to ja w pierwszej ciazy zanim sie o niej dowiedzialam pilam I robilamprzeswietlenir klatki piersiowej. Dziecko zdrowe. Lekarz tez powiedIal ze jakby cis zaszkodzilo zarodek przestalby sie rozwijac.
W drugiej ciazy zlapalam wirusa kolo 8 tc I balam sie czy nie wplynie jakos na plod, nie uszkodzi go. Lekarka powiedziala ze irganizm w stosunku do tak mlodej ciazy dziala zerojedynkowo. Jak jest cos nie tak nastepuje poronienie.
 
Do 2 tygodni po zapłodnieniu, czyli właściwie do terminu miesiączki, kiedy kobieta się dowiaduje najczęściej, że jest w ciąży nie wpływami niczym co robimy na dziecko. Pisała o tym mamaginekolog kiedyś. Zasada wszystko albo nic. Natura fajne sobie to wymyśliła - skoro jeszcze nie wiesz, to nie możesz nieświadomie zaszkodzić [emoji6]

oar8csqvjm4amsig.png
No to jestem pocieszona [emoji3] Faktycznie fajnie to jest wszystko wymyślone[emoji16]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry w deszczowy poranek. Nie wyspałam się, pierw długo nie mogłam zasnąć a jak zasnęłam to budziłam się co chwile. W dodatku śniły mi się jakieś głupoty np. 2 dziadków i babcia w żółtym maluchu wjechali mi w tył auta lub chinczycy w obozach koncentracyjnych z laptopami... ja nie wiem skąd to się bierze....

3jgxskjosc311c31.png
Ahahaha ja tez sny mam glupie *-*

bl9ce6ydcoz8yhcb.png

34bwyx8d10x9fm03.png
 
Do terminu @ dziecko jest chronione, tak naprawdę swoim zachowaniem szkodzimy dopiero poważnie, jak się wykształcić łożysko, bo przez nie następuje kontakt matka-dziecko.

Mi z USG już 3razy wychodzi termin 6dni szybciej- z10.05 na 4.05 i po prenatalnych już bierzemy pod uwagę ten z USG, a nie om- czyli na 4.05

Mi też wychodzi inaczej i się zmienia, obecnie jest:
Wg. Om to 23.05.2018r.
Wg. Usg to 29.05.2018r.
A wcześniej to w ogóle było jakoś na początku czerwca z usg.




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry