reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witam sie w 10tc[emoji173]

Ja kawe pije bo bez kawy żyć nie mogę ale tylko 1 dziennie i to parzona z mlekiem :)

Ja mam kolejna wizyte w szpitalu w poniedziałek - mam nadzieje ze bedzie wszytko dobrze.

Mdłości juz średnie.

Teraz czekają mnie 2 weekendy z rodzina.. Mam nadzieje ze sie nie domyśla i ze możemy się dalej ukrywac ;)


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jak za dużo pije to mnie mocno wzdyma :crazy: nie wiem czy to wina wody czy tak ma być? Brzuch wieczorem wygląda na zupełnie inny miesiąc ciazy niż jestem! Jak tak będzie to do 3 miesiąca w życiu tego nie ukryje w pracy :no2:

mono jakbym czytała o sobie .. Mój organizm też reaguje na zmiany pogody itd .. Migreny.jak mam to 3-4 dni wyjęte z życia ...
 
Ja jak za dużo pije to mnie mocno wzdyma :crazy: nie wiem czy to wina wody czy tak ma być? Brzuch wieczorem wygląda na zupełnie inny miesiąc ciazy niż jestem! Jak tak będzie to do 3 miesiąca w życiu tego nie ukryje w pracy :no2:

mono jakbym czytała o sobie .. Mój organizm też reaguje na zmiany pogody itd .. Migreny.jak mam to 3-4 dni wyjęte z życia ...
jama wieczorem straszne wzdęcia i wyglądam jak w piatym miesiącu.

@mysiaka92 lekarze licza podobno skończone tygodnie czyli jesteś w 8
a inne teorie sa takie ze jesteś już w 9
 
Zawsze sa kontrowersje;) ale lekarze licza skonczobe tygodnie. Tak samo termin porodu jest w 40 tygodniu, czyli po skonczonych 40 tygodniach.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
@mysiaka92, ja mam dziś 8+1 i apka zmieniła mi na 9 tydzień ja mowię ze mam skończony 8 i leci 9..

@KOTEK, kochana jak pójdziesz na wizytę to moze jeszcze nie byc serduszka ale się nie stresuj [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ten katar i całe przeziębienie mnie wykończą trzecia noc nie przespana. Teraz zamiast spać mama nawet małą chciała zabrać to nie mogę. Wczoraj to mi leciało ciurkiem z nosa.
Mnie to w ciąży wszystko łapie. Uważajcie na siebie ja w sobotę doprawiłam się myciem oknem. Wiem nie poleca się tego w ciąży ale czułam się na siłach i pomagał mi mąż.
Ciągnie Was też tak w pachwinie?
W pierwszej nie pamiętam tego a teraz ciągle mnie coś pobolewa, kuje i takie tam. Muszę umówić na wizytę. Popołudniu będę dzwonić. U mnie jest tak, że lekarz nie umawia się wcześniej niż w 6-7tygodniu, tylko nie pamiętam od jakiego momentu liczony czy ostatniej miesiączki czy od domniemanego poczęcia .
 
Do góry