reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
U nas jest snieg. Ale fakt nie chce świat.. Mialy sens dla mnie a teraz? Wkurzam sie na sama mysl.. Jak slysze te kolędy.. Jak rodzina jedzie tam siam na zakupy.. Ja zglosilam sie na ochotnika do pracy w. Wigilie.. Nie dam rade.. Nie chce... Boje sie 24tego.. Rok temu byl z nami.. W tedy byliśmy jeszcze pelni nadzieji .. Prosilismy Boga o cud zeby sie stał w tamta noc wigilijna:/ zeby go uzdrowil:( jest mi ciezko znalesc sens zycia.. Sen obchodzenia czegokolwiek... Narzeczony zajmuje sie Szymone.. Pieką rzeczy.. Maluja balwany dla Oskarka..ja w tym roku nie dam rade... Damian szymonkowi rozglada sie za prezenten a dla Oskarka?? Kupil stroik:( mojemu dziecku stroik na grób:( to tak boli.. Taki zal... Wybierac prezent swojemu zmarlemu dziecku:( jestem pełna żalu,pełna rozczarownia.. Straciłam jakas nadzieje.. Moze i wiare w cokolwiek... Chciala bym sie obudzić w styczniu:( tesknota w tym miesiącu jest chyba największa:( widze ludzi pełnymi rodzinami.. A ja mam w srodku taką zlosc.. Nie potrafie sie cieszyć ze jest jeszcze Damian i Szymonek... Mam nadal terapie.. Cos pomaga.. Ataki sie nie powtarzają.. Potrafie wyjść i jechać gdzies bed proszkow.. Zostalo mi natręctwo ze muszę ciagle robic siku.. Jak nie widze wc to mam atak paniki.. Ale nad tym pracujemy.. E ciagu dnia chodze z 40razy siku..serio.. A jak mam isc do pracy ti przed wyjsciem z domu chodze siku z 7razy..
 
Anetka przetrwasz to - zobaczysz. Czas Wam pomoże. Nie gniewaj się na siebie o to, że teraz tak czujesz, masz do tego pełne prawo. I pamiętaj, że Twój mały synek już nie cierpi... Dobrze, że terapia coś daje. Ściskam Cię mocno! 😘

Co tam u Was słychać? Jak przygotowania do świąt? Ja świat nie lubię...
U nas nijak, bo święta u teściów więc nic w domu robić nie muszę. Walczymy z biegunką od 2 dni; na początku myślałam jak Zuza zwymiotowała w samochodzie, że to choroba lokomocyjna, ale potem biegunka i tak się bujamy od niedzieli wieczorem. 🤷🏻‍♀️

Mały kopie już równo, dokładnie dwa lata temu byłam identycznie w ciąży z Zuzią 😊 16.sty mam połówkowe, a 20.sty w Poznaniu mam badania usg w klinice w związku z SUA.
Trzymajcie za nas kciuki dziewczyny! 😉
 
Dziewczyny czy jakaś mama z okolic Rzeszowa? Potrzebuje dobrego psychologa dziecięcego z polecenia który by zdiagnozowal zaburzenie u dziecka, dla 2,5 latka.
 
Dziewczyny czy jakaś mama z okolic Rzeszowa? Potrzebuje dobrego psychologa dziecięcego z polecenia który by zdiagnozowal zaburzenie u dziecka, dla 2,5 latka.
Najlepiej pójść do poradni psychologiczno-pedagogicznej. Tam zrobią całościową diagnozę rozwoju. Robi to zespół psycholog+pedagog+logopedą. Jest rejonizacja- wybierasz albo PPP zgodną z adresem zamieszkania albo adresem przedszkola.
 
reklama
Do góry