reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

To adres prof Śmigla: robert.smigiel@umed.wroc.pl
I adres jego fundacji: wspolnie.org
Badanie WES wykonuje w Warszawie prof. Płoski i tam też możesz próbować lub prosić Prokocim by tam się kontaktowali.
rploski@wp.pl

Tu o tym badaniu
Link do: „Po naszych badaniach diagnoza postawiona została niemalże natychmiast” - o rewolucyjnej metodzie analizy genomu rozmawiamy z prof. Rafałem Płoskim z WUM - Artykuły - Biotechnologia.pl - łączymy wszystkie strony biobiznesu
Swoją drogą duży minus dla nich, że Wam nie wspomnieli o tym badaniu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Jetkaa byłoby super. Tylko sprzęt medyczny czy leki to jedno(się pomaga.pl, fundacje, itp) a pieluchy, rehabilitacja czy codzienne życie to drugie (pomagam.pl). Ja chętnie wesprę przelewając pieniądze :)

Nie możecie wychodzić na dwór jeśli nie ma gorączki? Na dworze łatwiej się oddycha (o ile nie ma smogu).
 
A pieluchy są z NFZ za darmo lub z dużym ryczałtem na orzeczenie o niepełnosprawności i chyba na ustawę za życiem. Ja się dokładnie nie znam, ale tak mi się coś majaczy. Musiałabyś spytać w mops (oni na pewno wiedzą) lub w szpitalu u pracownika socjalnego.
I fundacja umożliwi Wam zbieranie 1% z podatku. Tu to chyba wszystkie by dały swój 1% Wam właśnie.

I jeśli nie załatwiłaś jeszcze za życiem, to szybciutko bo do roku należy się Wam 4tys zł . Potem przepada
 
@Jetkaa wrzucam poradnik dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, co się należy. Tylko od jest z 2014/2015r, więc na pewno się pozmieniało, ale jakiś to punkt zaczepienia jest, jeśli chodzi, o to co się należy
 

Załączniki

  • poradnik_dzieci.pdf
    1,7 MB · Wyświetleń: 28
@caltha [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
@Jetkaa wlasnie miałam pisać o zrzutce. Najlepiej jakbys zalozyla jakas zweryfikowana zrzutkę np. Siepomaga bedzie latwiej zebrac pieniądze.
Ja pomoge w naglosnieniu. Powysylam do znajomych, udostepnie na swoim instagramie.
 
Ogólnie ze wszystkim Was powinien poprowadzić MOPS, oni znają (powinni) wszystkie programy, z których można coś ugrać czy finansowo czy pomocowo. Zarówno jeśli chodzi o za życiem, orzeczenia o niepełnosprawności, wwr, rehabilitację itd jeśli jest tam ktoś ogarnięty to Cię poprowadzi za rękę, co i gdzie można dostać i jak to zrobić. Niestety też musisz sama się orientować, żeby wycisnąć jak najwięcej z tych programów, bo co jak co ale nie powinnaś się martwić o pieluchy itp
 
Nie wiedzialam nic o takim badaniu.. Staram sie z moim D czytac na necie , o ile nam Oski pozwala siąść i czytac ze zrozunieniem o tych badaniach..

Poczytam, pogadam z moim D. Wiem ze robili nam badania genetyczne które nic nie wykazały bo nie sa az tak czule.. Robili nam genetyke.izolacje.metaboliczne i te wszystkie inne. Trochę martwi mnie ze to w Waszawie bo maly tyle nie wytrzma w samochodzie:\ ale moze jakos sie uda to pogodzić.21 marca jadziemy do krk. Wezme wszystkie dokladne wyniki krwi tych badan gemetycznych jak by ten Profesor genetyki chcial je zobaczyć. I napisze do niego maila.

A co do pampersow to nie wiedziałam o tym.. Najgorsze jest to ze narazie jestem uwięziona w domu.. Bo maly nadal kaszle.. U nas pełno sniegu.. Wieje.. Nie mam nawet jak jechać załatwić tych wszystkich spraw ktore sie gromadzą:\:\
 
reklama
Bo z nim w takim stanie nie dam rade bo bojno zeby cos sie nie stalo:\ehh normalnie ja jedna to malo.. Tu sprawy tu to tu tamto.. Jakos musze ogarnąć to wszystko.
 
Do góry