reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Tysia calkiem spory ten twój skarb,najważniejsze że zdrowy i aby po szczepieniu wszyskto ok było. Paula życzę aby z bioderkami wszystko dobrze było i gips już nie był potrzebny. Jetkaa fajny ten twój blondasek i trzymam mocno kciuki za Was . Moja Laura w ciągu dnia ma jedną dłuższą drzemkę i parę tak po pół godzinki .Tak jakoś od trzech dni w ogóle się jej coś poprzestawiało z tym spaniem i jak wcześniej tak ok 21 szla spać na noc tak teraz 24 zasypia .Najlepiej jej na rączkach przodem żeby wszystko widzieć ale na karuzelę też lubi popatrzeć . No i jak się uśmiecha to każdy wymięka .Z racji tego że to moje ostatnie dzieciątko i to jeszcze córeczka którą bardzo chcieliśmy mieć obawiam się że będzie bardzo bardzo rozpieszczona.
 
Cześć dziewczyny :) Dawno mnie tutaj nie było, ale grzecznie nadrobiłam wszystko :)
Śliczne te Wasze maluszki! Niektóre już jakie duże :)

My jesteśmy u moich rodziców - uciekliśmy przed upałami w Trójmieście :)
Moja mała ma 11 tygodni i rośnie jak na drożdżach.
Od miesiąca nie mamy problemów z brzuszkiem ani z kupkami, ale za to ciężko jej się przekonać do modyfikowanego. Gdybym nie musiała - to był zostawiła ją na KP, ale niestety muszę rozpoczynać powolutku swoje leczenie. A ta mała złośnica modyfikowane wypluwa i oczekuje tylko na podanie cycka :) Ehhh.. zmieniać butelkę chyba będę, tylko na jaką? Hihi...

Chrzciny mamy 1.09 o 14:00 i właśnie jestem w trakcie organizacji, też jeszcze nie mam dla niej sukienki i dla siebie nic. Ale o dziwo, ja już prawie wyglądam jak przed ciążą (może 5 kg mi zostało do zrzucenia nie licząc piersi pełnych mleka) :).

Na bioderkach byliśmy i wszystko wzorowo, nietolerancja laktozy również wykluczona więc się cieszę ;)

Zuzia ogólnie przesypia mi już całe noce (o 4 budzi się na mleko) i wesoło gada, też jest bardziej kumata. Ale i wycwaniła się bo coś chce cały czas być noszona na rękach lub zabawiana (jak się nie zwraca na nią uwagi, to popiskuje i podgląda kto do niej przyjdzie), ale ogólnie jest bardzo grzeczna więc się mega cieszę :) Gdybym narzekała na nią to bym dosłownie zgrzeszyła!

Cieszę się, że u Was względnie wszystko ok. A tym maluszkom, którym coś dolega (bioderka, wysypki) życzę szybkiego powrotu do formy!!

A to moja Zuzia:Zobacz media 719023
 
My już po weselu. Na szczęście nie było takiego upału jak dziś. Było ciepło, słonecznie, ale nie upalnie. Mała też była spokojna. Nawet spała przy muzyce. Wieczorem sobie troszkę podrzemala, spać poszła dopiero po 23, chętnie tanczyla. Przespala do 6.15, zjadła i zaś spała do 8.45. Słodziak mały. Strasza, to też do końca - do 2.00 walcowala. Jak się zajmowalam małą, to gonie mnie zastepowala. Musiałam sama pilnować, bym zatanczyla z mężem. Córka tylko z tatą na parkiecie :D. Co to będzie jak i druga podrosnie :p
Zaś wracamy do codzienności. Właśnie jestem u gina, jutro szczepienie małej, w czwartek bioderka i odwiedziny koleżanek z pracy.
@Jetkaa taki cóż za blondas :) Super, że możecie wychodzić na spacer ;) Dla ciebie też taki punkt normalności i odcięcia się od chwilowych zmartwień :) Bo wieżę, że wszystko się dobrze skończy i niebawem będziecie w domku
 
hej :)
dzieki mono za linka...nie mialam pojecia o tym koprze. Igor plul wiec nie bede probowac nawet. Ale wody tez nie bardzo chce,wypije moze po 20ml. ale nie popelbie juz takiego bledu jak z corka,ze slodkie soczki lub wody smakowe.
Jetkaaa...cudnie Oskar wyglada :D

My dzis po szczepieniu, Igor wazy 6950. Lekki stan podgoraczkowy ma,ale spi spokojnie.
Tysia, Twoj Maciej tez duzy.
MB..super wygladacie.
Paula...trzymam kciuki aby bylo jak najlepiej z mala :)
 
u nas tez malo miejsca w gondoli hmmm
PSX_20180724_204900.jpg
 

Załączniki

  • PSX_20180724_204900.jpg
    PSX_20180724_204900.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 484
reklama
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia. Co do gipsu, to przy ostatniej zmianie lekarz powiedział, że praktycznie na 100% będzie jeszcze trzeci gips, bo lewe biodro jest jeszcze niestabilne, chyba, że wydarzy się cud. A ja wierzę w cuda, więc mam nadzieję , chociaż małą.
 
Do góry