reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@Jetkaa kiedy do domu? Przybiera? Coś więcej wiadomo? Możecie spacerować, jak fajnie! No jest maleńki ale dzieci faktycznie mają niezwykłą zdolność nadrabiania. Jeszcze urośnie. Stopy na zdjęciach całkiem spore, może to jeszcze będzie chłop jak dąb ;):)
A blondasek po kim? Zawsze myślałam, że górale są ciemni ;)
 
Co tu za cisza????
Upałów część następna, byłam chwila oddechu i na nowo.
Amelka budzi się już rzadziej w nocy tylko w zasadzie raz ok 4-5 a potem o 8-9. Już powoli łapiemy rytm dnia. W dzień śpi często ale krótko ale nie narzekam bo leży sobie spokojnie już grzechotki ją interesują karuzela i rożne takie.
Kupy mamy rzadko co 2, 3 a nawet 4 dni no ale jesteśmy na piersi więc się nie przejmuje.
Jutro mamy bioderka ale zapowiadają taki upał to się zastanawiam czy jechać czy nie przełożyć...
 
Cześć. U nas był jeden chłodniejszy dzień, teraz znów się robi coraz cieplej. Tosia ciężko znosi te upały, gips ją chyba grzeje, denerwuje się. Dzisiaj ma ciężki dzień, cały czas na mnie leży, ze mną na rękach, bo jak nie to płacze, jakby ją ze skóry obdzierali. Nie wiem o co chodzi. Jak ma w miarę dobry dzień, to poleży sobie w łóżeczku, popatrzy na karuzelę, czy karty kontrastowe.
Oprócz tego w czwartek byłyśmy na szczepieniu w końcu. Dotychczas była zaszczepiona tylko na rotawirusa i drugą dawkę na żółtaczkę. W czwartek pediatra zaszczepiła ją 5w1, dostaliśmy za darmo, bo są wskazania. Nie można refundowanych podać w nogę, bo gips zasłania, więc zostało tylko podanie 5w1. Także zostały nam jeszcze pneumokoki 30 sierpnia. A 16 sierpnia idziemy znów do szpitala na kolejną zmianę gipsu... Mam ogromną nadzieję, że lekarze ją wezmą na zmianę, a wróci bez gipsu, bo okaże się, że bioderka się tak ładnie naprawiły. Mała szansa, ale nadzieję mam.

Jetkaa ślicznych masz chłopaków. Fajnie, że możesz z Oskarkiem wychodzić na dwór. Jak tam postępy u małego?

Co do gondoli, to u nas jest jeszcze miejsce na długość, ale przez gips na szerokość robi się ciasno. Tosia już teraz jeździ ze stopami na zewnątrz gondoli. Mam nadzieję, że jak ściągną gips całkiem, to jeszcze trochę pojeździmy gondolą, dobrze by było, gdyby się udało jeszcze przez zimę.

A co tam u was dziewczyny? Jak wam czas mija?
 
Paula a możesz wrzucić zdjęcie maluszki w gipsie ?

U nas upał w ciapki i dodatkowe atrakcje w postaci moli spożywczych w szafce [emoji36] wszystko musiałam wypucowac, pozbyłam się jedzenia z szafek i jestem wściekła i zmęczona [emoji49]
 
Paula a możesz wrzucić zdjęcie maluszki w gipsie ?

U nas upał w ciapki i dodatkowe atrakcje w postaci moli spożywczych w szafce [emoji36] wszystko musiałam wypucowac, pozbyłam się jedzenia z szafek i jestem wściekła i zmęczona [emoji49]
Jeśli chcesz zobaczyć, jak gips wygląda, to wrzucę zdjęcie od pasa w dół. A jeżeli chodzi o całą Tosię, to mamy z mężem umowę, że nie wrzucamy na ogólnodostępne fora zdjęć małej [emoji6] jeśli będziemy mieć zamknięte forum, to wtedy podzielę się zdjęciem [emoji6]
 
Jeśli chcesz zobaczyć, jak gips wygląda, to wrzucę zdjęcie od pasa w dół. A jeżeli chodzi o całą Tosię, to mamy z mężem umowę, że nie wrzucamy na ogólnodostępne fora zdjęć małej [emoji6] jeśli będziemy mieć zamknięte forum, to wtedy podzielę się zdjęciem [emoji6]
Czemu ma gips i gdzie bo nie jestem w temacie?
 
reklama
Interesuje mnie gips. Twoja córcia oczywiście tez, ale rozumiem twoje podejście i szanuje je.
Tak wygląda. Pierwszy miała zwykły biały, teraz kupiliśmy syntetyczny, jest lżejszy, trochę bardziej przewiewny.
IMG_20180807_143828.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180807_143828.jpg
    IMG_20180807_143828.jpg
    41,9 KB · Wyświetleń: 751
Do góry