reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

I moj starszy syn gdy mama wrocila po tygodniu do domu:))nie opuszcza mnie na krok..
20180728_151921.jpg
 

Załączniki

  • 20180728_151921.jpg
    20180728_151921.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 772
reklama
Ile razy wasze dzieci robi a kupki?Mój do tej pory po 3 robił A tu nagle od 2 dni nic... prezy się co jedzenie i nie wychodzi nic prócz baczkow:( nie wiem czy się martwić...jest na piersi tylko..
Jetka synus wygląda bardzo zdrowo:** będzie dobrze!!
My dziś mamy pierwszą nockę w pokoiku dzidzi,przeniosłam się tam z małym.
 
Ile razy wasze dzieci robi a kupki?Mój do tej pory po 3 robił A tu nagle od 2 dni nic... prezy się co jedzenie i nie wychodzi nic prócz baczkow:( nie wiem czy się martwić...jest na piersi tylko..
Jetka synus wygląda bardzo zdrowo:** będzie dobrze!!
My dziś mamy pierwszą nockę w pokoiku dzidzi,przeniosłam się tam z małym.
Też się martwilam. Od jakiegos czasu moja mała robi kupę co 2-3 dni. Podobno to normalne przy kp. :)
 
Jetka wspaniałe chłopaki.tez mam 2 synków.A Oskarek wyglada dorodnie a nie jak chore dziecko.Bedzie łamał dziewczynkom serca.I zaglądał pod spódnice jak mój starszy ostatnio.Co do kupek ja tak od dwóch dni mam z młodszym Cały dzień nie robi a pręży się wygina .Nie wiem co za nocka będzie mam nadzieję dobrze.Tez chyba przez te upały mój mało kupki robi .Daje mu pić wodę przegotowaną.Zobaczymy jak to bedzie.Bylismy dziś na działce u teściowej .Co chwilę małego przecierałam chłodniejsza woda .Dziadek dzisiaj go pierwszy raz na ręce wziął tak się wcześniej bal .Mimo że Szymek waży 7 kilo ponad a ma 3 m-ce.Jest taki silny że jak daje go na chwilę na pół leżąco na kolanach to mi siada prawie
 
Moja Kasia na kp robiła kupy co 3-5 dni. To normalne. O ile dziecko się nie męczy. Bo jak widać że chce kupę zrobić a nie może to trzeba pomóc czopkiem, dać pić ciepłą wodę itp.

Jetkaaa widać jak Oskar się zmienia. Rośnie chłopak .Zobaczysz że wyjdzie na prostą. A starszy super gość. Wygląda tu na więcej lat niż na.

U nas dziś pełen dom gości był. Padam z nóg ale na szcEszczę impreza udana.
 
reklama
moja córcia robi jedna kupkę dziennie. Mozna 3 miesięcznemu dziecku podawac wodę przegotowaną? Podobno ma byc tylko na piersi?
 
Do góry