reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Witam
@sredec1982 ale miałaś przeżycia, współczuję takiej sytuacji i to jeszcze w ciąży aż dziwne że ze stresu cię niewzielo;)
@Katerina1985 gratulacje!!
@Mysza1990 gratulacje!!

Dziś moja córcia 6 urodzinki miała aż nie mogę uwierzyć kiedy to zlecialo, posiedzielismy troszkę przy torcie później grill był fajnie czas minął ale jak wróciłam do domku to czulam lekkie kłucie w kroczu i ciągnięcia brzuszka ale położyłam się i jest ok. Teraz najgorzej to nogi bolą, zauważyłam ze jak jest cieplej to szybko nogi mi się męczą i zaczynają puchnac a dziś u nas cieplutko było więc teraz nogi dadzą mi się odczuć.

Dziwnie u was z tym ktg, u nas w końcówce ciąży jak coś niepokoi to się idzie do szpitala i oni robią ktg i pierwsze słyszę zeby za to płacić ale w tym kraju to nic nie powinno mnie już dziwić.;)
 
Super! Gratuluje ;*
Zazdroszcze szybkiego porodu :) ciesze się ze z wami wszystko wporzadku :)
W domku jesteście czy w szpitalu? Ile wazyla?:) w ktorym tygodniu urodzilas? :)
Urodziłam 25 kwietnia, to był 39 tc. W momencie urodzenia ważyła 3170g, ale nastąpił fizjologoczny spadek wagi. Na długość 53cm. Wczoraj wyszliśmy do domu.
 
Hej dziewczyny we wtorek mam do szpitala, ale cos mysle czy nie pojrchac dzis sie spraedzic, w nocy czulam dosc dlugo bol kregislupa dolem tylko ciagly i przy tym napiecia brzucha, po 2 godz zasnelam i nie czulam ale pojawia sie spowrotem, jesli to nie to to nie chce sie jeszcze przyjmowac do szpitala. Z drugiej strony mam 50 km wiec zeby nie za pozno, narazie czekam na jakas regularnosc i inne symptomy.
 
Ojoj ale się dzieje. Dziewczyny gratulacje i zdrowia życzę.

A Wy dziewczynki przeterminowane życzę dużo cierpliwości jesteście bliżej niż dalej. Trzymajcie
 
reklama
Melduję się,że dalej nic się nie dzieje;(
W planach na dziś mam sprzątanie,pranie bo może jutro już mnie w szpitalu położa.. oby.
Mnie też kręgosłup bolał wczoraj, brzuch często twardnieje jak coś robię,Ale uważam że to żaden symptom bo mam tak już przeszło miesiąc. Do tego kłucie od 2 miesiecy.. cóż. Nie doczekałam się skurczow:( mam nadzieję,że szybko pójdzie i urodze naturalnie kiedyś:p
 
Do góry