reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Tylko wez meza do pomocy bo kolejki do kasy beda dlugie :) wczoraj pani kasjerka chciala bym byla pierwsza przy nowo otwartej kasie ale prawie tlum z koszykami mnie rozjechal xD wiec poszlam do innej xD
 
Tylko wez meza do pomocy bo kolejki do kasy beda dlugie :) wczoraj pani kasjerka chciala bym byla pierwsza przy nowo otwartej kasie ale prawie tlum z koszykami mnie rozjechal xD wiec poszlam do innej xD
Hehe masakra z tymi ludzmi.. A najgorsze sa mocherowe berety.. Przynajmnej jak mnie raz poprosily bez kolejki to dlaczego ja ide a one nie one sa starsze a ja mloda i moge postac.. Wrrr :\ a jutro niedziela handlowa? Czy nie?
 
Jutro powinny byc otwarte :) Mi najsmieszniejsza sytuacja zdarzyla sie w cukierni przed wielkanoca. Kolejka jak za komuny,ja z duzym brzuchem i 4 letnim dzieckiem, ktore marudzi a moher pyta sie mnie czy ide do kosciola xD popatrzylam na nia jak na glupia bo po ciasto stoje.... Mowie ze nie,a ona mowi czy by nie mogla przede mna bo kosciol ja wzywa xD nie wiem po co jej ciasto do kosciola ale to szczegol... Zasmialam sie i ja przepuscilam no bo nie bede stac miedzy nia a msza xD
 
Witajcie[emoji846]
Ja mam chwileczkę oddechu, z sernikiem na zimno he he. Zuzka spi, pranie wywieszone, obiad nadtawiony, gulasz z indyka pyrka, jeszcze tylko dyniowa dla Zuzki do nastawienia zostala. U nas słonecznie ale jak zwykle wieje mocno. Moze jakis grill wieczorem uda sie zrobic.
Chwila spokoju, bo pewnie zaraz Zuza sie obudzi.
Miłego weekendu dziewczyny[emoji4]
 
Ja już wracam że szpitala.zrobili tylko ktg i powiedzieli żeby w poniedzialek przyjść. Może wtedy mnie w końcu położa:((
Na ktg podobno były 2 malutkie skurcze Ale w ogóle ich nie czułam.. Niestety.... będzie wywołanie,Ale mam nadzieję że jak najszybciej..
Pogoda śliczna;) też myślę o grillu, ale zobaczymy.. Na razie trzeba coś z piecem zrobić, mój chce jeszcze skosic podwórko A ja nie umiem rozpalić;)
Z drugiej strony leżeć w szpitalu w taka piękna pogode byłoby mega ciężko.
Miłego dnia !!!::)
 
Ja już wracam że szpitala.zrobili tylko ktg i powiedzieli żeby w poniedzialek przyjść. Może wtedy mnie w końcu położa:((
Na ktg podobno były 2 malutkie skurcze Ale w ogóle ich nie czułam.. Niestety.... będzie wywołanie,Ale mam nadzieję że jak najszybciej..
Pogoda śliczna;) też myślę o grillu, ale zobaczymy.. Na razie trzeba coś z piecem zrobić, mój chce jeszcze skosic podwórko A ja nie umiem rozpalić;)
Z drugiej strony leżeć w szpitalu w taka piękna pogode byłoby mega ciężko.
Miłego dnia !!!::)
Jestem czwarty dzień po terminie. Dziś mam ktg i zobaczymy co się wydarzy. U mnie skurcze się nie pokazywały niestety, może dziś.
 
[emoji848]
Screenshot_20180428-110810.jpeg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180428-110810.jpeg
    Screenshot_20180428-110810.jpeg
    44,7 KB · Wyświetleń: 424
reklama
Do góry