reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja mam wizyte za pol godz ciekawe co tam moja malutka:)
Dzis u nas pada :\ jest straszne ciśnienie:\ syn daje w kosc:\\ ja sama mam zly dzien dzis:\ ehh.a jeszcze o 16.30mam wywiadówke pierwsza w zyciu hehe stresuje sie mimo ze to tylko takie spotkanie organizacyjne hehe:)

Miłego spotkania z malenstwem przez ekran i powodzenia na zebraniu. Ja miałam we wtorek zebranie w przedszkolu ;)
 
Ja juz po, małej nie ważył ale mam tylko 1cm szyjki 2 maja ide na oddzial tam mnie zbada:) bo szyjka sie skraca a mala napiera na szyjke :) ale mam adrenaline:)do terminu nie dotrzymam mowi, bo ostatnio szyjka byla dluga i twarda a teraz miekka i 1cm szyjki.
 
Ostatnia edycja:
Hej dzisiaj miałam ktg i gbs pobierany. Na ktg żadnych skurczy, szyjka w normie. Mała waży 2700g i ginekolog mówiła, że raczej za duża nie będzie moze do 3200g dojdzie. Z om mam na 20.05 a z pierwszego prenatalnego usg 21.05. Ale z drugiego prenatalnego to już ba 24.05. Ciekawe na który się załapie.
@Gosiaczek1202 gratulacje :)
 
reklama
Do góry