reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Gosiaczek- gratulacje ;) upominaj się o przeciwbólowe kroplówki. Naprawdę dużo daje jak nie odczuwasz tak bólu. U nas po CC dawali kroplówkę co 4-6 godzin, zależnie od potrzeb.
 
reklama
Wczoraj o 21.26 przyszedł na świat Szymon Jan w drodze CC .Ważył 4400 gram .mierzył 59 cm.Dostal 10 pkt.Na razie spokojny chłopak tylko zje kupy zrobi śpi i kwili .Cały dzień miałam bóle co po niczym nie przechodziły.Na sprzedaż wyszły skurcze porodowe i rozwarcie.Ciezko było .Stres dał popalić Najgorzej było się uruchomić .Gorzej bolało jak po pierwszym CC bo myślałam że dam radę z bólem i nie poprosiłam o tabletki głupia ja.Nie wiem jak ja w nocy doniego wstanę ale muszę się przyzwyczaić.Na dodatek pulchne a pani doktor mówi że to normalne po cesarce.A w jakim świecie?
Gratulacje. Odpoczywaj sobie, korzystaj z pomocy.
 
Dzień dobry
@kamilaasami super że wszystko ok na wizycie, teraz tylko czekać do 17.05.:)
@tysia123 właśnie u mnie chyba tak jest z tymi skurczami, jak leżałam na ktg i spinał się brzuch i był ból z dołu brzucha to wykres rósł i zawsze się pytali czy czuje te skurcze, a jak spinał się tylko brzuch od góry to wykres prawie nie rósł i nie było żadnych pytań o skurcze.
@Gosiaczek1202 gratulacje dużo zdrówka dla Was:-) :)

Wczoraj właśnie cały dzień miałam napinanie brzuszka i straszne upławy(aż jak robiłam zakupy to się stresowałam czy zdąże bo może to wody odchodzą) na wieczór jeszcze w kroczu czułam kłucie i już zaczęłam się stresować ale dziś wstałam o 6 i jak narazie jest dobrze żadnych bóli i brak upławów. Dziś mam gina i będzie wyciągał pessar i trochę się boję bo jednak wolałabym rodzić po majówce.
 
Witam :) ja rowniez mialam ciekawa noc od 9 do prawie 2 mialam skurcze *_* ale stwierdzilam ze jak malo bola to nie ma co sie spinac i sobie lezalam :) no i ustaly a ja w koncu poszlam spac :) pewnie to te treningowe ale jak na moj gust to strasznie dlugo trwaly... Z poczatku tak co 2-3minty ale pozniej odstep sie wydluzal no i nie bolaly jak te porodowe wiec meza nawet nie budzilam :) zobaczymy jak bedzie dzisiaj :)
 
Hej dziewczyny :)
Ja z tymi skurczami tez mam przeboje, brzuch mi się spina mam wrażenie ze cały dzień :) ale dopóki nie odczuwam extra bólu to nawet się nie wybieram :)
Wczoraj na wieczór najadłam się parówek w sosie pomidorowym .... zgaga do 9 rano :/ myślałam ze zwariuje zwymiotuje i wszystko na raz , nawet litr mleka nie pomógł :p
S
 
IMG_20180426_063026.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180426_063026.jpg
    IMG_20180426_063026.jpg
    756 KB · Wyświetleń: 176
Ja mam wizyte za pol godz ciekawe co tam moja malutka:)
Dzis u nas pada :\ jest straszne ciśnienie:\ syn daje w kosc:\\ ja sama mam zly dzien dzis:\ ehh.a jeszcze o 16.30mam wywiadówke pierwsza w zyciu hehe stresuje sie mimo ze to tylko takie spotkanie organizacyjne hehe:)
 
reklama
Do góry