reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Posortowane i podpisane z tyłu :-)
A powiedzcie mi, czy już powiedziałyście swoim najblizszym o dzidzi, a jesli nie to kiedy macie zamiar?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie na razie tylko mąż. Mam zamiar trochę jeszcze poczekać. Chcialabym powiedzieć mamie ale jak powiem swojej mamie to maz będzie na pewno swojej chcial powiedziec, a wtedy juz wszyscy beda wiedziec :/ a nie chce oklamywac meza :/

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie wie mąż i siostra. Na razie tajemnica. Chcę iść do lekarza i usłyszeć, że wszystko w porządku. :) Jak powiem szefowej to będą wiedzieć wszyscy. Nie wie co to prawo do prywatności. Plotkarstwo ma we krwi. :D
To ja poinformuj ze istnieje cos takiego jak ochrona danych osobowych których rozpowszechnianie jest karalne ;)

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiek Kasiek super prezent na urodzinki :-) u mnie wie, Maz, moja mama i przyjaciółka, MSZ powodzial że swojej mamie nie powie, niech się sama spyta jak brzuch urośnie, bo jak jego siostra była w ciąży, to dowiedział się przypadkiem w 6 mcu, a jego mama powiedziała: to nie wiedziałeś? :-)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej, a to trzeba pisać do kogoś o założenie wątku? nie wiedziałam, ale ja tu "nowa" - w miarę ;)

U mnie wie mąż, szefowe w pracy, przyjaciółka i dwie koleżanki z pracy. Rodzinie powiem jak będę po pierwszym usg i będzie wszystko ok. Reakcji nie których się boję...."o Jezu, trzecie dziecko, zgłupiałaś" ;/
 
Hej, a to trzeba pisać do kogoś o założenie wątku? nie wiedziałam, ale ja tu "nowa" - w miarę ;)

U mnie wie mąż, szefowe w pracy, przyjaciółka i dwie koleżanki z pracy. Rodzinie powiem jak będę po pierwszym usg i będzie wszystko ok. Reakcji nie których się boję...."o Jezu, trzecie dziecko, zgłupiałaś" ;/
Myślę, że u nas mogą być głosy za naszymi plecami- trzecie dziecko, chyba im odbiło :). Oczywiście nie najbliższej rodziny ale ludzi postronnych .
 
Myślę, że u nas mogą być głosy za naszymi plecami- trzecie dziecko, chyba im odbiło :). Oczywiście nie najbliższej rodziny ale ludzi postronnych .

U nas też trzecie dziecko i też się boję, że będą gadać. mieszkam na wsi i tu każdy ma coś do powiedzenia.

Ja się boję że mogą być bliźniaki. bardzo szybko wyszedł mi test, i to wyraźne dwie kreski anie jakies tam cienie. Okres powinnam dostać dopiero niedziela-poniedziałek
 
U nas też trzecie dziecko i też się boję, że będą gadać. mieszkam na wsi i tu każdy ma coś do powiedzenia.

Ja się boję że mogą być bliźniaki. bardzo szybko wyszedł mi test, i to wyraźne dwie kreski anie jakies tam cienie. Okres powinnam dostać dopiero niedziela-poniedziałek
A ile przed @ robiłaś test? Mi wyszedł cień 2 dni przed @. Ja też bym się zalamala przy ciąży bliźniaczej :). Spokojnie będziemy miały tylko 3 a nie 4 dzieci :)
 
reklama
Do góry