reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Ja kolejną wizytę mam dopiero 1 grudnia,więc może wtedy dowiem się co się kryje w brzuszku. Aż mi tak dziwnie - do tej pory wizyty miałam średnio co 2 tygodnie, raz co 3, a teraz miesiąc przerwy.
Z innych rzeczy - od kilku dni wykańcza mnie ciągłe bieganie do toalety na siusiu. Czasami mam wrażenie, że mogłabym z niej nie wychodzić, w nocy też ze 2-3 razy odwiedzam łazienkę. Z pęcherzem raczej wszystko w porządku, nic mnie nie boli, badania miałam ostatnio robione i było wszystko ok, więc to chyba uroki ciąży...

Właśnie sobie zjadłam miseczkę malin, trochę cukrem posypanych, aby były słodsze. Przepyszne były, ale cena - masakra. No ale w końcu już po sezonie:/
 
reklama
Naturalnie, że cały misterny plan może wziąć w łeb ;-) i tym razem zacznę rodzić np na 1 maja nie mogąc dodzwonić się do doktora ;-) Miałam 2 wywoływane i dzieciaki super, ja też ok byłam po porodzie, więc komplikacje mogą być zawsze, naturalnie czy nie. OSOBIŚCIE CHCIAŁABYM BYĆ JUŻ PO PORODZIE ;-) Rodzić mogę - bez znieczulenia rodziłam, ale chodzić w ciąży- masakra ;-)

Co do siusiu- też wstawałam w nocy, mimo że robiłam nawet o północy, żeby o 4.00 nie lecieć, ale widzę, że mi się od kilku dni śpi lepiej, bez przerwy do rana. Ciekawe. Dziś lecę prv do lekarza. Ciekawa jestem i czy na płeć nie za wcześnie? A nuż coś tam wylooka!
 
Mój lekarz juz zna płeć albo podejrzewa ale jak mu powiedziałam gdzie pracuje to powiedział ze powie mi jak juz bedzie miał wiecej pewności bo słyszał ze wiele kobiet robi pozwy jak zamiast dziewczynki urodzi sie chłopak [emoji85] itp.

Ja tez biegam ciagle siusiu, najgorzej jest jak wracam z pracy bo musZe ok 40 min jechać..... Z Tego wzgledu tez nie jade so polski na święta bo nie wiem jak to bedzie z siusianiem ale moja kochana rodzinka zawita do mnie :)
 
Malutka466 Ja też chodze do dr Sajdy.. ;) Nast. wizyte mam na 24 listopada :) potem jakoś w połowie grudnia..

Ja póki co wybieram Lutycka, po pierwsze dlatego, ze mam tam najbliżej a po drugie, byłam z tego szpitala zadowolona przy pierwszym porodzie to po co zmieniać :)

Ja dziś w pracy zasłabłam-ciemno przed oczami więc musiałam wyjść szybko z gabinetu do socjala ahhh.. :/ mam prace stojącą, bo pracuję w stomatologii (jestem asystą). Nie wiem czy dam rade-tak jak planuję do marca tam wytwać-chyba, ze w końcu apetyt mi wróci i nabiorę sił, albo te nagłe spadki ciśnień odejdą :/ Póki co leże na wyrku a mój kochany synek wyrozumiały się sobą zajmuje.. Ciężka przeprawa kobietki :/
 
Ostatnia edycja:
U mnie zapowiada się dziewczyna! :) Intuicja mnie zawiodła, bo czułam, że będzie chłopak, nawet mówiliśmy o nim Tadziu.
I teraz nie mamy imienia dla dziewczynki!

Ja wróciłam w poniedzilek do pracy po miesięcznym leżeniu z krwiakiem i strasznie się cieszyłam, ze mogę wrócić i zobaczyć ludzi!
Doświadczam nadal zmęczenia, zapachy się utrzymują i awersja do jedzenia też - ale zdecydowanie słabsza.
Ale teraz mam też mega dziwną dolegliwość już od ponad tygodnia - dziwnie gorzką ślinę. Ma którąs podobnie?
 
Malutka466 Ja też chodze do dr Sajdy.. ;) Nast. wizyte mam na 24 listopada :) potem jakoś w połowie grudnia..

Ja póki co wybieram Lutycka, po pierwsze dlatego, ze mam tam najbliżej a po drugie, byłam z tego szpitala zadowolona przy pierwszym porodzie to po co zmieniać :)

Ja dziś w pracy zasłabłam-ciemno przed oczami więc musiałam wyjść szybko z gabinetu do socjala ahhh.. :/ mam prace stojącą, bo pracuję w stomatologii (jestem asystą). Nie wiem czy dam rade-tak jak planuję do marca tam wytwać-chyba, ze w końcu apetyt mi wróci i nabiorę sił, albo te nagłe spadki ciśnień odejdą :/ Póki co leże na wyrku a mój kochany synek wyrozumiały się sobą zajmuje.. Ciężka przeprawa kobietki :/
hahaha, ale się miniemy. Ja mam wizytę na 23 listopada u niej. Potem 14 grudnia :D
Praca u boku dentysty sadysty, no no.
 
wróciłam od ginka:-) czekam na dziewczynkę, a tu coś między nogami widać! dr zastrzega, że za wcześnie wyrokować, ale na razie jest kłopot z pięknymi sukienkami w kolorze róż! Na połówkowe kazał iść, bo sprawdzają ponoć organy wewnętrznie dokładnie, a on przyznaje, że specem od tego nie jest.
 
Fajnie macie dziewczynki tez miAlam termin na 2 maja ale niestety miesiac temu mialam zabieg usuniecia ciazy... Niestety sie nie rozwinela... Jakos coraz czesciej o tym mysle;( a moj dzidzius mialby juz chyba z 15 tyg... Taka szybko nam sie udalo za 1 razem i nasza radosc niestety nie trwala dlugo..;( dobrze ze mam juz jedno szczescie bo inaczej bylabym totalnie zalamana...
 
reklama
Maui ...to jak Tobie już widać, to może i mi za niecałe 2 tyg zobaczy :) Fajnie by było.. Też liczę cicho na dziewczynkę, choć jak będzie chłopak jakoś się nie załamie :)

Malutka a ja mam 15 grudnia, znów się miniemy haha. Ja na ogół na wtorki zamawiam wizyty, bo wtedy mam wolne w robocie.. :)

gosia2828 na pewno nast razem Wam się uda, czasem niestety życie bywa niesprawiedliwe... :( 3 maj sie :*
 
Ostatnia edycja:
Do góry