reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Mój mąż był na prenatalnym usg. Bardzo mu na tym zależało. Na wizyty kontrolne chodzę sama ale na planowanych usg mąż idzie ze mną.

Kupiłam spodnie ciążowe i leginsy ciążowe. W zwykłych Jeansach bardzo mi nie wygodnie lub się nie mieszcze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jajeczko a gdzie kupilas spodnie ciążowe?ja się przymierzałam ale ceny mnie odstraszyly:eek:mam kupione dresowe poki co ale to jedyne jakie mam i jak się pobrudzą to jest lipa bo pranie tak szybko nie schnie:no:
 
Na allegro 3 pary używanych które są w stanie idealnym jeasow z h&M , 2 pary nowych leaginsow oraz 3 pary getrow + 3 sukienki ciążowe z huppymam w tym jedną nową wylicytowalam za 100 zł z przesyłką zapłaciłam 130 zł. Ubrania już mam w domu. Często kupuje tak na allegro.
 
Dziewczyny czy ktoras z Was ma taką wodnistą wydzielinę ? Od dwoch dni mi się taka zaczęła i się trochę martwię. Niedawno robiłam posiew i było ok , ale wczoraj tez zrobiłam i czekam na wynik. Nie mam zadnych objawow zspslenia, ani zapachu.
 
13x13 udanej wizyty!
Ja mam jutro USG genetyczne i jadę z narzeczonym, był już ze mną przy ostatnim USG jeszcze dopochwowym bo nie mógł się doczekać i wzruszył się bardziej niż ja, jakie to było słodkie :) i mnie stresu jeszcze nie ma, nastawiam się, że wszystko będzie dobrze i tego się trzymam :) zmęczenie nadal nie pozwala mi normalnie funkcjonować ale pozostałe przykre dolegliwości powoli ustają :)
 
Fajnie, ze partnerzy chca uczestniczyc w badaniach :)
Ja jeszcze nie licze na to, ze poznam plec. Na tym etapie to zazwyczaj domysly, wiec nie chce sie niepotrzebnie nastwiac.

Mi juz sie wymarzyla taka rodzinna sesja brzuszkowa hihi ale do tego jeszcze daleko :)

Wspolczuje lezenia w szpitalu, jeszcze w takich warunkach. Ja to nie raz w domu nie wiem co ze soba zrobic, a co dopiero w szpitalu. Najwazniejsze, ze jestes pod dobra opieka i Ci pomoga, bo wiem co to za bol..

13x13 czekam na relacje z dzisiejszej wizyty :)
 
Jajeczko to super zakupy:tak:ja nie kupuje rzeczy z allegro bo mam problem z dopasowaniem, jestem dosyć biodrzasta:sorry:wszystko musze na tylek przymierzyc niestety...
Itucha dobrze, ze czujesz się lepiej:tak:zobaczymy za tydz jak uda się ogarnąć temat genetycznego - w sumie jak bd dopochwowe to trochę się bym czula głupio i skrepowana...wolalabym żeby ogladal przez brzuch:tak:
 
reklama
Kachaa87 zawsze można podejść do sklepu i przymierzyć a potem kupić ten sam produkt na allegro. Tylko trzeba trochę poszperać żeby znaleźć okazję.

13x13 trzymam kciuki
 
Do góry