reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Dziewczyny, głupie pytanie mam.

Zamarzyła mi się na obiad zalewajka, i kupiłam w sklepie zakwas na żurek. Z tym, że jest on niepasteryzowany. Myślicie, że można to jeść w ciąży? Niby będę go gotować, ale już sama nie wiem. Tyle się naczytałam, żeby nie jeść produktów niepasteryzowanych w ciąży, że już głupieję.
 
reklama
Bedziesz go gotować wiec sie spasteryzuje:)

U mnie dzis kiepskie samopoczucie , pecherz boli bardziej tak od środka. Odebralam posiew gin. I jest jalowy , z mocxu jalowy , wiec juz jestem glupia. Jeszcze mysle ze moze go za mocna zakwasilam zurawina i cytryna i nadwrazliwosc spowofowala ból. Ciesze sie ze to nie bakterie wiec nic groźnego ale ciezko sie ciszyc jak boli....
 
Hej:tak:
Kaylla ja nie pomoge bo nie wiem?w sumie nie slyszalam, ze zurku nie można:no:
Kasik ja tez mam 26 prenatalne:)to był najbliższy wolny termin ale w sumie bd akurat:tak:
Bylam w około 24 tyg jak dowiedziałam się, ze coreczka tam siedzi;-)mialam przeczucie i się sprawdzilo a teraz jakos odruchowo mowie, ze synek ale może dlatego, ze maz by chcial:-D2 znajome na prenatalnych się dowiedziały o plci:-)
 
Dla mnie to definitywny koniec z tym wątkiem... beta spadła a jutro zabieg. Jedyne co mogę wam powiedzieć to ufajcie sobie, jeśli macie złe przeczucia to je sprawdzajcie, jeśli nie ufacie do końca swoim lekarzom to ich zmieńcie. Ja mam żal do siebie, że mimo wszystkich obaw i wątpliwości słuchałam kogoś komu nie do końca ufałam... trzymajcie się zdrowo
 
Dla mnie to definitywny koniec z tym wątkiem... beta spadła a jutro zabieg. Jedyne co mogę wam powiedzieć to ufajcie sobie, jeśli macie złe przeczucia to je sprawdzajcie, jeśli nie ufacie do końca swoim lekarzom to ich zmieńcie. Ja mam żal do siebie, że mimo wszystkich obaw i wątpliwości słuchałam kogoś komu nie do końca ufałam... trzymajcie się zdrowo


przykro mi
 
MamciaLena tak bardzo mi przykro.... wiem co to znaczy i jaki to ból nie do opisania jest....tylo jedna podpowiedz po moich przejsciach.. mi lekarze mowili ze najlepiej jakby udalo sie zeby organizm sam sie oczyscil po podaniu tabletki i ja o to walczylam 3 dni robilam usg , u mnie sie nie udalobi skonczylo zabiegiem ale u kolexanki sie ufalo i uniknela zabiegu a to zawsze mniej inwazyjne jest.
 
Witam wieczorna pora :)
Bylam dzis w Rossmanie zakupilam bio oil na rozstepy. Zobaczymy czy pomoże w razie czego.. przy okazji zalozylam sobie kartę rossne i będę korzystac z rabatów :)

Witam nowe mamusie, robi sie u nas przyjemnie tłoczno na majowkach :)

A mi piersi póki co aż tak bardzo nie urosly, nabrzmialy i są obolale, ale dzięki Bogu póki co nie duzo większe. Mdłości mam rzadko i znikome. Raczej bardziej jadlowstret i słaby apetyt - a jak w moim przypadku to zaskakujące :D

Kciuki trzymam za wszystkie jutro wizytujace mamuski :)
Czekamy z niecierpliwością na relacje.

Jutro ide odebrać wyniki krwi, ciekawa jestem jak mi wyszły.

Dobrej nocki :)


Ja robię peeling z samej kawy i oleju z pestek winogron - działa świetnie! :) Po tym wklepuję PHARMACERIS M FOLIACTI Krem zapobiegający rozstępom, 150 ml | iapteka.pl - Twoja apteka online żeby się rozstępów nie nabawić. :)
 
reklama
Majóweczki coraz bardziej zbliżamy się do rozpoczęcia drugiego trymestru, więc może razem z tym zaczną mijać nasze nieprzyjemne dolegliwości i wrócimy do świata żywych :tak:

13x13 Tobie chyba najbardziej tego życze, gdyż Tobie to najbardziej te wymioty dały w kość..

Nie wiem jak to prawnie wygląda, ale przy pierwszej ciąży też spotkałam się z tym, że przy dopochwowym usg lekarz wypraszał męża, natomiast przy badaniu przez brzuszek małżonek mógł zobaczyć nasze maleństwo. Jakoś nie widziałam w tym nic złego.

Anno rozumiem Twoją postawe, wkońcu sama jesteś lekarzem.
Tak jak już wspominałam w moim przypadku lekarz odwołał moją wizyte nie z nagłej sytaucji, lecz z powodu zaplanowanego szkolenia i to najbardziej mnie zirytowało.
I prawda jest taka, że w przypadku wizyt prywatnych do takich sytacji nie dochodzi. Nie będe już więcej pisała w tym temacie, bo nie chce przez przypadek nikogo urazić, więć zatrzymaj już to dla siebie.

Co do snów, ja nie chciałabym, aby się spełniły, gdyż od kiku dni mam same koszmary..:no:

mamciaLena bardzo Ci wpólczuje :( chyba Cię posłucham i udam się do innego lekarza, bo ta niepewność mnie wykończy..
 
Do góry