reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Hajduczka ja przez ostatnie 30tygodni raz po powrocie z Polski miałam problem. I tez bolało... Ale wtedy nie połączyłam faktów. Normalnie jak w zegarku co rano. I ostatnio mój A mówi, zrób tortillę:D pewnie, super pomysł :D zrobiłam- z sałata, fasola, kukurydza i innymi pysznymi sprawami i oczywiscie kurczak i sosik. I od tego czasu, nic... Toaleta służy mi tylko do oddawania nadmiaru płynu. Mam nadzieje, że ten syrop cos ruszy i cos nam sie wyklaruje. Bo jak nie...;/ ale jestem dobrej myśli. Przecież cała ciąże miałam prawie bezobjawowa, kto to widział ;]
 
reklama
Hajduczka ja przez ostatnie 30tygodni raz po powrocie z Polski miałam problem. I tez bolało... Ale wtedy nie połączyłam faktów. Normalnie jak w zegarku co rano. I ostatnio mój A mówi, zrób tortillę:D pewnie, super pomysł :D zrobiłam- z sałata, fasola, kukurydza i innymi pysznymi sprawami i oczywiscie kurczak i sosik. I od tego czasu, nic... Toaleta służy mi tylko do oddawania nadmiaru płynu. Mam nadzieje, że ten syrop cos ruszy i cos nam sie wyklaruje. Bo jak nie...;/ ale jestem dobrej myśli. Przecież cała ciąże miałam prawie bezobjawowa, kto to widział ;]

Basi89 współczuję. My ciężarne, musimy niestety uważać na to, co jemy :)
 
Basia a spróbuj sok z kapusty kiszonej wielu osobom to pomaga.
Co do ospy to ja przechodziłam jako dziecko we wakacje po drogiej klasie podstawówki. Pamiętam ze byli strasznie cieple lato i wszystko mnie strasznie swędziało i miałam ochotę zabić mojego młodszego brata który jak zwykle przywlókł chorobę do domu i mi ja sprzedał.
U mnie w czasie minionych świat byla epidemia ospy najpierw mlodsza córka potem mąż a na końcu starsza córa. Przeszli bardzo łagodnie bez gorączki z małą ilością krost. A wszystko dzieki rodzicom jednego z chłopców ktoś chodzi z mlodsza do przedszkola rodzice twierdzili ze maly ma alergie i normalnie codziennie byl w przeszkolu.
 
Basi89 spróbuj najlepiej wszystkiego ;) tak naprawdę to najgorzej jest zacząć Jak dostałaś syrop to pewnie coś ala lactulosum a tu trzeba pić dużo wody, ale też to potrwać może kilka godzin.
Na mnie działa najlepiej kawa.
 
Ja jak zaczęłam leżeć, to też miałam kilka dni problemy z zaparciami. Za to tak je próbowałam zwalczyć, że chyba przesadziłam ;) później przez tydzień miałam biegunkę.

Na mnie działa kapusta kiszona, jabłka, maślanka, płatki owsiane i dużo wody.
 
Boże ale mam.awarie w chacie leci mi z kaloryfera (żeberka) woda :/ mąż w pracy nie może przyjść wyjątkowo i czekam na teścia - a ten to dopiero ślimak zanim przyjdzie to mi się cała miska naleje wody :/
 
Swoją ospę przyniosłam z przedszkola zapewne, nie pamiętam aż tak dokładnie, wiem że bardzo mnie swędziało i niestety parę krostek zdrapałam i do dziś mam pamiątki :D

Mi też kawusia pomaga w potrzebie ewentualnie, kakao, płatki coś z mlekiem musi być :D

Ojj Ewa trzymam kciuki by Cię nie zalało i teść jak najszybciej przybył z odsieczą!
 
Czesc. A u mnie szaleje grypa żołądkowa. Niestety ją też zlapalam i wczoraj meczylam się cały dzień. Na szczęście dziś jest mi lepiej i dochodzenie do siebie. WzielzM w pracy wolne na wykurowanie się i akurat mam czas żeby nadrobić zaległości na forum i wreszcie ogarnęła co ostatnio pisalyscie
 
reklama
Do góry