reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2016

Witam byłam dziś na badaniach kupiłam sobie witaminy bo zaczynam lapac skurcze łydek już 2 dzień mnie cała łydka boli a to dopiero początek hehe . Miłego dnia
 
reklama
Normalnie dziewczyny tragedia :) jak nie przestanie mnie mdlić :) odpycha mnie na widok jedzenia a chce mi die jeść dziwne... Juz jestem ciekawa jak moje bobo a wizyta dopiero 6 października :)
 
Dziewczynki wybaczcie nie ogarnęłam jeszcze poprzednich postów bo od wczoraj nie mam na to siły. Przepraszam z góry. Mam tylko wielka do Was prośbę - potrzebuje rady. Cos się dzieje i nie wiem czy to wymaga wizyty lekarza czy sama sobie mogę poradzić. Od wczoraj mam chyba jakaś infekcje ale dziś to już jest nie do wytrzymania. Piecze, wręcz pali bardzo, swędzi, czuje ogromna suchość. Jest tak nie przyjemnie ze cieżko mi siedzieć. Mam ochotę się zadrapań! Nie wiem czy to od korzystania z toalety czy inny powód. Niby znam o higienę tak jak należy w ciąży a tu taka "niespodzianka" ;-( proszę o radę!!!
 
Niestety nie obejdzie się bez wizyty u ginekologa . Ale nie martw się to bardzo często spotykane w ciąży ja w prawie każdej mam taką infekcje na poczatku ciąży teraz też miałam w 5 tygodniu ale dostałam globulki i przeszlo . Więc nie mecz się tylko pędź do swojego ginekologa i przejdzie po kilku dniach
 
Witam!
Podczytałam Was sobie troszkę i dołączam się!U mnie 6 tydzień ciaży, na wizycie już bylam, ale serduszka jeszcze nie widzialam.Jestem dobrej myśłi!Pozdrawiam
Ps.To moja kolejna ciąża
 
reklama
Ewaa- dam to pij dużo wody z cytryna lub sok z żurawiny. No i koniecznie do lekarza.

Ja juz po wizycie. Opisałam na wątku z badaniami. Więc tu juz nie będę powtarzała.
 
Do góry