reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Nic się nie przejmuj główką, jeżeli będziecie ćwiczyć to synek nadrobi zaleglosci. My cwiczymy już 1,5 m- ca i efekty są wspaniałe. Synek już dogonił rówieśników.
Byliśmy dzis do szczepienia. Pisałam kiedyś, że mój królewicz to chudzina - waży 6 kg (14 tyg) i jest długi na 66 cm.

Mam taką nadzieję że jak pójdziemy na wizytę w przyszłą środę problem nie okaże się zbyt poważny.
Mój Bąbel jutro kończy 15 tyg. a jego wymiary i wzrost z dziś to 5600 i 66 cm. To dopiero chudzinka...
 
reklama
Ja zamierzam karmić cyckiem tylko 6 miesięcy. tak jak za pierwszym razem. Tym bardziej że mój bardzo ładnie przybiera. wprowadzać też będę powoli przecie z karmić piersią będą nadal , więc osłona będzie. Dziwn że na noc sie nie nadają przecież nasze mleko wieczorami jest duużo treściwsze niż za dnia. Nie ważne każda robi tak jak uważa za stosowne.
Corrine super z przekręcaniem, mój dziś się przekręcił z brzucha na plecy , ale to chyba przypadek bo go głowa pociągnęła ;)

z moimi włosami również maskara wychodzą tak ze na wesele w październiku nie będzie co czesać... za to paznokcie mam długie i twarde wszyscy myślą że mam żelki ;)

Migotka my jeździmy już w spacerówce od tych upałów, w gondoli w ogóle nie dochodziło powietrze, w spacerówce lepiej mi spi na spacerach.
Etsa drobniutki. mój już 3 tygodnie temu ważył 6 kg a ile jest młodszy:eek:
EmeSzet i mój to chyba gdzies nocami dojada jak śpie ;p
mój od wczoraj strasznie sie trzepie i wybudza;/ właśnie go zawinęłam w koc i spi.
 
Ja mam chyba skok rozwojowy połączony z zębami. Widać że idą, chociaż pewnie mogą wyjść za parę miesięcy. Ślini się strasznie, marudzi i wpycha wszystko do buzi. W nocy juz tak ładnie spał a teraz budzi się ok 1-2 i do tego nie da się go odłożyć do łóżeczka, po 3 próbie dopiero..eh, ten pierwszy rok jest najtrudniejszy. Jeszcze moja Majka idzie do przedszkola i jestem cała w nerwach. Oczywiście państwowo się nie dostaliśmy i musimy prywatnie :/
 
Ja chyba swoją wpakuje w spacerowke bo widać ze nie pasuje jej leżenie obniże najbardziej jak się da i zobaczę jak spacery będą wygladaly:) a zęby mojej tez chyba idą bo zaczęła się slinic i wszystko do buziaka pcha.
 
Wiecie w spacerowe jak jest prawie płasko to nie jest tak źle szczególnie jak jest zakładana na ten sam stelaż co gądola. Bi ma dobre resorowanie i to jest najważniejsze przy takim małym kręgosłupie.
 
reklama
Do góry