reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Zahri, strasznie mi przykro... Nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak sie czułaś... Podobno czas leczy rany.

Życzę Ci, żeby udalo się kolejnym razem, żeby to maleństwo rosło zdrowo i sprawiło wiele szczęścia po urodzeniu. Dobrze, ze się nie poddajesz. Trzymam za Was kciuki :-*
 
Zahri, bardzo mi przykro. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić jaki to ból...
Trzymam kciuki za to żeby jak najszybciej było ci dane zostać mamusią.
Dla Twojego dzidziusia [*]
 
Zahari bardzo mi przykro, chyba nie ma takich slow ktore mozna by napisac zeby podniosly cie na duchu, ale wiedz ze jestesmy z toba i trzymamy kciuki
 
Zahri, tak jak nam wszystkim tutaj jest mi bardzo przykro z powodu Waszej tragedii. Ja sama rok temu byłam w podobnej sytuacji, pewnego dnia serce mojego maleństwa po prostu przestało bić i mimo prób pomocy nic nie dało się zrobić. Dziś dużo o tym myślę bo od rana mam bardzo duży ból brzucha, taki sam jak wtedy ... Nie wiem jak Ty się z tym czujesz, jak to przeżywasz. pamiętać będziesz zawsze. Ja pamiętam. Ale dla mnie z czasem ból był znacznie mniejszy. Po prostu stało się tak a nie inaczej i tyle. Mam nadzieje ze i Ty bedziesz pamiętać ale wspominając to bez żalu i strachu. Ja dziś tak to wspominam. Po prostu ze smutkiem. Ze smutkiem z którym można sobie poradzić.
 
Cześć dziewczyny, jak się macie? :)

Zahiri, ja też miałam rodzić w maju. Niestety wyszło inaczej. Współczuję bardzo. Wiem przez co przechodzisz.
Wiem że to dla Ciebie żadne pocieszenie , szczególnie teraz, ale wiedz że po burzy wyjdzie słońce, być może szybciej niż myślisz.

Dziewczyny wg obietnic pragnę Wam ogłośić że moje słońce do mnie już wyszło, teraz pozostaje mi czekać na tęcze :) w piątek zrobiłam test i mam dwie kreseczki! 30.01 mam wizytę u lekarza. Mam nadzieję że tym razem wszystko będzie dobrze i urodzę we wrześniu :)

Dopiero teraz zobaczyłam temat lista majówek i zrobiło mi się ciepło na sercu że pamiętacie o mnie i o moim aniołku :)

Pozdtawiam Was gorąco :)
 
reklama
Hej Colly moje gratulacje:) teraz na pewno sie pouklada i we wrzesniu przytulisz malenstwo:) napisz do nas jak bedziesz po wizycie

Ja wizytowalam dzisiaj i z malym wszystko w pozadku rozwija sie prawidlowo i ma juz 701g :)
 
Do góry