reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Tak mniej wiecej mam powybierane ale zaczne w marcu dopiero jakies rzeczy pielegnacyjne, łóżeczko i te cięższe rzeczy dopiero w kwietniu po co wcześniej;) wozka nie mam wybranego niestety. Ciuszki jakies po synku mam szwagierka tez cos mi da ale musze dokupić trochę różowych ciuszkow zeby bylo wiadomi ze to dziewczynka;)
Przy moim 1 dziecku to maz wszystko kupowal naraz w akpolu bo trafilam w 34 tyg do szpitala i do porodu przebywałam w nim. Teraz to chce sama wszystko wybrać oczywiście maz tez ma cos do powiedzenia ale wole miec kontrole nad tym ;)
 
reklama
Aniaa ja podobnie czyli oczywiście, że tata ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie baaa nawet czasem pytam go o radę które lepsze/ładniejsze, ale i tak ja decyduję ;-) a tak zmieniając temat ile lat ma tój synek?
 
Ja z moim w miaree sie zgadzamy co do rzeczy ale tez taki patent stosuje jak cos znajde np łóżeczko to sie pytam jaki ma byc wzor z przodu łóżka i pokazuje mu 2 wzory które mi sie podobaja wiec kłócic sie nie musze o to ze mi sie nie podoba:D

Synek ma 5 lat w czerwcu 6 konczy ;)
 
Ania ja ten sam patent stosuję ;-) na szczęście moje chłopię uważa, że po pierwsze mi ma się najbardziej podobać, więc nie mamy konfliktów ;-)

A tak z ciekawości jak się synek na siostrę zapatruje?
Mój trochę starszy i cieszy się bardzo, bo był jednym z niewielu w klasie, którzy rodzeństwa nie mieli ;-) no i że za około 2 lata będzie miał łóżko piętrowe :rofl2:
 
Chciał brata ale teraz chyba sie cieszy gada więcej do brzucha niz ja z mezem;p i sie pyta co jakis czas kiedy dzidzia sie urodzi bo on juz chce zeby byla z nami:)
Moj ma łóżko piętrowe tylko ze na dole na szafke a nie 2 lozko i tak sie cieszył na nie a teraz narzeka i wolalby zwykly tapaczan .. ach te dzieci;)
 
Widzę, że z facetami to każda ma swój sposób;) Ja z kolei pokazuję coś w kolorze, który mi się podoba - jak kręci nosem, że absolutnie nie to robię podejście za 2-3 dni i z reguły już jest w innym humorze i nagle mu też pasuje;D
 
Verna to ja robie podobnie:) dokladnie tak bylo z wozkiem jak mu pokazalam to powiedzial ze absolutnie nie czarny a pozniej mowil ze czarny najladniejszy:) chociaz z reguly mowi na wszystko ze ladne. Jak fajnie macie ze juz macie doswiadczenie... Ja jestem przerazona szczerze mowiac
 
Verna to ja robie podobnie:) dokladnie tak bylo z wozkiem jak mu pokazalam to powiedzial ze absolutnie nie czarny a pozniej mowil ze czarny najladniejszy:) chociaz z reguly mowi na wszystko ze ladne. Jak fajnie macie ze juz macie doswiadczenie... Ja jestem przerazona szczerze mowiac

Beata..pamiętaj, że nie jesteś sama jako ta "niedoświadczona"...ja też startuje w tym temacie...ale biorę wszystko na "bary"-nie mam już 20 lat/tylko 35 ;) / więc każde nowe doswiadczenie dodaje skrzydeł :)
 
reklama
Do góry