reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Magnesia ja bym nie wytrzymała w niewiedzy do porodu. Wiadomo ryzyko pomylki zawsze jest ale ja chce mieć większość rzeczy przygotowanych przed porodem. A nie chce jednak samych neutralnych ciuszków.

Mam też ba staraczkach dziewczynę ktora pragnęła córeczkę Julke i do 20 tyg na 90 proc lekarz twierdził że córka a potem ze syn i jest Kacper.dziewczyna była załamana ale mówi ze nie wymienilaby go na żadną córkę i cieszy się ze syn.
 
reklama
Ja też czuję takie rozciąganie i przeciąganie zwłaszcza wieczorem. Albo jak zjem coś slodkiego.
Ale mam dziś wene w kuchni. Robie córci udka z kurczaka pieczone do tego opiekane ziemniaczki i surówka z kapusty pekińskiej:-) a po zatym gotuje już miesko na galaretę drobiową:-D
JesZcze deser galaretka dla Gabi a dla nas koktajl truskawkowy ze swoich mrożonych truskawek
 
mAgnesia masz bardzo niskie to cisnienie dlatego sie mozesz nie najlepiej czuc. A kawke pijasz?? Do alkocholu nie namawiam ale lata temu to by ci gin proponowal koniaczek na cisnienie :p
 
Katagorka jak robisz te opiekane ziemniaki?

Ja mam standardowo ciśnienie 90-100 na 60.rano bez kawy ledwo żyję. Choc na wizytach to zawsze mi do góry skacze.

Katagorka ja lubię taka salatke: sałata pomidor ogorek kukurydza feta mąż dodaje oliwki i do tego vagietki.
Druga to makaron ryżowy taki makaron w kształcie ryżu podsmazona pierś z kurczaka kukurydza brokuły ser zolty papryka majonez
 
co do kwasu foliowego to mój gin powiedział,że jest on ogólnie mało wchłanialny przez organizm. W naszych dietach jest go mało, a podobno zapobiega niedokrwistości więc należy go brać do końca. ile z tego prawdy?co lekarz to inna opinia
 
reklama
Katagorks ja lubie gyrosa, lekka z rukola pomidorkami koktajlowymi camembert suszone pomudorki +pesto lub z makaronem w ksztalcie ryzu piers z kurczaka ogorek sos koperkowo ziolowy -znika w mgnieniu oka.
Beata musze wyprobowacTwojej :)
 
Do góry