reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

jeje no dziś tygodniowy limit na słodkie wyczerpałam :-D bo ostatnio bardziej kocham sie w gorzkich rzeczach niż w słodyczy:-)

dziewczynyyyy, a kiedy my bedziemy mialy takie fajne foldery ? takie jak inne ciężarówki? :-D
 
reklama
Czarnulka wiesz że właśnie przed chwilą się nad tym zastanawiałam tzn nad tym forum? Czemu wogóle nasz temat jest jeden na dole a kwietniówki, marcówki, mamusie na luty, styczeń itd są na górze i mają rozbudowane tematy. Ja jestem lewa w te klocki więc jak ktoś coś wie jak to zrobić to ja chętnie się czegoś nauczę ;)
 
Dziewczyny trafiłam do szpitala, wieczorem zaczęłam plamić :(

Nie wiedzą co to, ale za to są dwa pęcherzyki na usg i dwa zarodki?????????????? Ciąża odpowiada równemu 6t 0d termin mam na 29kwietnia.
Szok!!!!!!!!!!!
Doczytam was jak tylko sale dostanę.
 
To juz drugie bliźniaki ale jaja a dopiero co pisaliśmy o tym szok!!
Moje gratulacje !!!
;) mam wiec wiem jakie to wspaniałe przeżycie

Wszystko bedzie dobrze też miałam krwawienia

A jaka masz betę HCG ? Przyrost?
 
Ostatnia edycja:
Matik - ja ogólnie bety nie robiłam. Dopiero dziś w szpitalu mi zrobili na cito i wynik 8200 :o :o
Teraz niby znów pielęgniarka mówiła, że będą na betę pobierać... Ale nie wiem po co... To raczej co 48h się sprawdzać powinno...

Wiecie my tu już od 19 czekamy :-( z tego wszystkiego tak mi słabo...

A która jeszcze ma bliźniaki?? :) to gratuluję! Potem doczytam to odpiszę :)
 
reklama
Do góry