reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Irenka78, Asiula24, Alevandra, Kokardkaa Czarnulka witajcie
Miło że jest nas coraz więcej.

Co do wieku to ja 1 stycznia skończę 32 lata. Synka urodziłam w wieku 23 lat i z perspektywy czasu myślę ze to był dobry czas.
Ja dziś w ncy też wstawałam co chwila do ubikacji na siku i przy tym odczuwałam lekki ból podbrzusza.
 
Klara, u mnie ból w podbrzuszu tylko wtedy gdy mam pełen pęcherz...
i nocne spacery do łazienki dziś też zaczęłam.

Najbardziej denerwujące jest to, że od wczoraj każde jedzenie mnie wzdyma i czuje się jakbym balon połknęła.. Nawet moje ulubione jeansy zaczęły mnie piłować w brzuch... I już guzika nie dopinam.

Zastanawiam się czy u mnie przypadkiem bliźniąt nie ma... W końcu w bliskiej rodzinie 3 pary bliźniąt są...
 
Ja się bliźniąt raczej nie spodziewam. Ni w mojej rodzinie ni w p.małża rodzinie przypadków takich nie było :)

Czarnulka ja też mam wzdęcia :confused:
I jakieś takie nie wiem drętwe pachwiny...
No nie wiem jak to opisać :)
 
KA_tka u mnie mama miała bliźnięta, siostra ojca i brat cioteczny też.... Więc kto wie ;)

Hi 5 z tymi wzdęciami ;) a w pachwinach to mnie często ciągnie ;)
 
Ale miałam stron do nadrobienia :) a i tak nic nie pamiętam :p

Ja mam aktualnie 24 lata. Córcię urodziłam w wieku 21 i myślę że 4 lata różnicy między dzieciaczkami jest jak najbardziej dobrym czasem :)

Dzisiaj zrobiłam 2 kolejne testy i kreski są super widoczne :)

Co do wizyty to jednak ja będę pierwsza :) Mam 2 września. Ale wątpię że coś będzie widać. Musi to być naprawdę dobry sprzęt a w naszej przychodni super sprzętu nie mają. Ale pęcherzyk powinno być widać. Jak byłam w ciąży z Oliwią to dokładnie w pierwszym dniu 6 tygodnia wyło widać pęcherzyk i małą kropeczkę wielkości 2 mm. A sprzęt był dość stary. Znowu jak miałam badania na całkiem nowym i nowoczesnym sprzęcie w 8 tygodni to zdjęcie było bardzo przejrzyste. Widać było każdą bruzdę a Oliwia miała tylko 2 cm :)
 
reklama
Do góry