reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja pewnie będę najmłodsza z was ;)

Mam 23lata, a mój M 33:) córcię urodziłam jak miałam 19 i był to naprawdę ciężki czas w moim życiu. Teraz decyzja o dziecku była w pełni świadoma to i w 100% mogę cieszyć się świadomym macierzyństwem...

Hankaskakanka - w poniedziałek oddam siuśki do analizy :) bo boję się tych cholernych infekcji tym bardziej, że z Nikolą też na początku mnie męczyły :(

Kokardka, alevandra - witajcie :* :)
 
reklama
Witaj, dołączam do majowych mam ;)

6 dni temu (w 10 dpo) zrobiłam pierwszy test i zobaczyłam bladziutkie ledwo widoczne II kreski. Dziś już jestem po terminie spodziewanej miesiączki i moje kreski na teście są piękne, grube i tłuste :-)
 
Witajcie, dołączam do majowych mam ;)

6 dni temu (w 10 dpo) zrobiłam pierwszy test i zobaczyłam bladziutkie ledwo widoczne II kreski. Dziś już jestem po terminie spodziewanej miesiączki i moje kreski na teście są piękne, grube i tłuste :-) termin porodu wg obliczeń to 8 maja ;)
 
Dziewczyny dziś powtórzyłam test i znów takie ledwo widoczne nie wiadomo co - ale coś tam jest a nigdy wcześniej nie było - jak był negatyw to negatyw. Co prawda dopiero jutro powinnam dostać @ więc pewnie za wcześnie te testy robię. Muszę poczekać kilka dni, zastanawiam się kiedy go powtórzyć by w końcu dal jakiś miarodajny wynik?

Odnośnie wieku - ja mam 27 :) Mąż jest z maja, więc przyznam, że bardzo chciała bym być majówką :)
 
Czarnulka - witaj i gratulacje :))

Alevandra - jeżeli coś jest to na pewno dzidzia. Ale dla pewności możesz iść na bete i wtedy będziesz miała klarowną sytuację :)

Wczoraj urządziłam sobie z Nikolą maraton zakupowy. I wyprawka ubraniowo-przedszkolna zakończona...uff ;)
Jak przyszłam do domu to padłam jak kawka i córcia też.

Jutro mam przymiarkę sukni ślubnej u krawcowej i będę pewnie musiała powedzieć o swoim stanie bo do ślubu jeszcze prawie dwa miesiące więc coś pewnie mi tam wyjdzie z przodu :)

Dziś w planach błogie lenistwo mój M kończył dziś nockę więc Będzie odsypiać, a ja idę ogarnę chałupkę i jakiś obiadek zrobię :p
A po południu jedziemy do naszego remontowanego m. A Nikola zostanie z teściową (przyszłą).

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Czarnulka witaj :)
Alevandra ja pierwszy test robiłam dzień po spodziewanej @ i wyszedł negatywny, kolejny dwa dni później i dopiero pokazały się dwie kreski w tym jedna taka tylko tylko ledwo widoczna. Jeśli cokolwiek się pojawia to sądzę że będzie dobrze, powtórz za dwa dni lub tak jak Katka pisze zrób betę i wszystko będzie jasne :)
Katka jak przygotowania do ślubu? wszystko już dopięte na ostatni guzik? Robicie duże przyjęcie czy tylko kameralnie sama najbliższa rodzina? My w czerwcu mieliśmy 5 rocznicę ślubu a dokładnie dziś mija nam 11 lat razem, kupa czasu ;)
 
Ostatnia edycja:
Kokardka - robimy na 50 osób przyjęcie :) raczej nie można tego nazwać samym obiadem :p


Większość rzeczy już pozałatwiana, zostały ciasta, kwiaty, podziękowania dla rodziców, i upominki dla gości.
Buty muszę kupić, dodatki do sukienki i wybrać w końcu model sukienki na poprawiny :rolleyes:
Ostateczne menu zatwierdzić. Umówić się na próbę u fryzjera. Makijaż robię sama więc jeszcze parę kosmetyków dokupić muszę. I to chyba by było, ale do końca urlopu chciałabym się z tym wszystkim uporać. :o:confused:


Grtuluję tak pięknego stażu :)


A i jeszcze muszę Nikoli jakąś sukienkę i buty kupić bo mała będzie obrączki trztmać :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam nowe przyszłe mamusie

Czarnulka nie strasz
Bedzie co bedzie ale marzy mi sie 1 dzieciątko , bliźniaki juz mam ;)

Ja czuje się dobrze czasami brzuch pobolewa choć najbardziej w dzien terminu i jak czekałam na wyniki bety

Kiedy planujecie iść do lekarza ?
 
Do góry