reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja piszę tylko z telefonu, nigdy się nie logowałam na tym forum z komputera. Niestety nawet nie pamietam jakie hasło i login wpisalam i jak mi padnie system w telefonie to i bb mi padnie :/ No właśnie a jak sa watki zamknięte to tylko administrator danego watku może zaprosić?
 
reklama
Bo ogólnie jak miałam inne zdanie niż one na dowolny temat ( oczywiście nie wszystkie) to naskakiwaly na mnie grupowo ze się kluce wszczynam awantury i psuje atmosferę na forum ( dwie takie akcje były) wiec jak napisalam pod zajęciem jednej z dziewczyn po co robi dziecku zdjęcie z fleszem o 5 rano ze tak robiac dziecko nie nauczy się ze o tej porzę się śpi. No wiec ona postawiła innym dziewczyna warunek ze albo mnie wyrzuca albo ona odchodzi no i decyzja kilku dziewczyn bo większość się wstrzymała zostałam wywalona.
Taki diabeł ze mnie.
 
Bo ogólnie jak miałam inne zdanie niż one na dowolny temat ( oczywiście nie wszystkie) to naskakiwaly na mnie grupowo ze się kluce wszczynam awantury i psuje atmosferę na forum ( dwie takie akcje były) wiec jak napisalam pod zajęciem jednej z dziewczyn po co robi dziecku zdjęcie z fleszem o 5 rano ze tak robiac dziecko nie nauczy się ze o tej porzę się śpi. No wiec ona postawiła innym dziewczyna warunek ze albo mnie wyrzuca albo ona odchodzi no i decyzja kilku dziewczyn bo większość się wstrzymała zostałam wywalona.
Taki diabeł ze mnie.

Ale dziecinada...
 
No ja nie ukrywam ze pyskata jestem ale nigdy w złej wierze.
A szkoda mi było strasznie bo nie dość ze się zzylam to nie czólam się winna a wiem jaki to skarb aktywne forum.
Z kwietniówkami z 2012 do tej pory dużo piszemy. Dziś temat przedszkola.
Ale wiadomo ze juz nie pamiętają jak to było mieć 4 miesięcznego maluszka a rady by się przydały innych mam.
 
Asiaf, mamy dzieci z tych samych roczników. Moja Maja też 2012, tylko że z grudnia.
Mamy pierwszą chorobę :( Maja była 3 dni po 2 godziny na adaptacji i już przyniosła chorobę. Mikołaj opierał się, ale teraz obudził się z drzemki (miał dziś drzemke!) z katarem. Osiągnęłam mu fridą i strasznie dużo było. Kaszle też. Jedziemy właśnie do lekarza z obydwojgiem.
 
Efka współczuję.. teraz się zaczną choroby mój synek drugi raz do zerówki ciekawa jestem czy będzie trochę mniej chorował. Az się boje jak oby dwoje mi sie rozloza jak to będzie.
 
reklama
No mój w nocy miała 38,2,i w sumie nic więcej. W dzień stan podgoraczkowy jeśli można tak określić temp 37 st w te upały. Tak wiec jest pod obserwacja. A ze go cos próbóje rozłożyć świadczy to ze na drzemke spał 2 h. To rekord.
 
Do góry