reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Ja nie moge narzekać na żadne takie dogadywania wrecz przeciwnie telefon kontrolny jak sie czuje bo napewno źle sie czuje jest codziennie
 
Amazonka po porodzie sie dopiero zacznie udzielanie madrych rad i nagle wszyscy beda znsli Twojr dziecko lepiej od Ciebie....Ja czesto slysze od mojej mamy ze zle wychowuje syna...no coz zaciskam zeby i milcze☺☺jednym uchem wpuszczam a drugim wiadomo
 
No wlasnie ja tez mam nadzieje ze sie u mnie zacznie w nocy bo inaczeh zanim dojade na porodowke to cala rodzina bedzie wiedziala☺☺☺☺Jak rodzilam syna nikomu nie powiedzielismy i to bylo super teraz starszego musze podrzucic wiec tego nie unikne☺
 
No moja mama mowi ze wszyscy znajomi sie dziwią że ona jeszcze nie jest u mnie i mi nie pomaga . Czyli tak delikatnie mi podpowiada, że z miłą chęcią do mnie przyjedzie . Ale ja nie chce , ja chce sama być z dzidzią . To sa naj wspanialsze chwile , jedyne .
Nie chce jej urazić ale to raczej moje ostatnie dziecko ;)
Jak miałam bliźnięta bardzo mi pomogła ale dopiero jak zostałam sama z mężem to poczulam prawdziwe rodzicielstwo .
 
No przy dwójce dzieciaczkow to taka pomoc jest chyba bardzo potrzebna zanim sie rytm dnia wyrobi i ogarnie troche dzieciaczki co kyore chce i jak tu nie spanikowac kiedy oboje placza naraz☺To teraz Matik to z malutka bedziesz miala luzik ☺hihi
 
reklama
Do góry