reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja mam przygotowane: bodziak długi rękaw, pajacyk, czapeczka i polarkowy kombinezon taki z nakladanymi raczkami i stopkami i kapturkiem. Ewentualnie gdyby było zimno to kocyk na nosidełko, ale ja bardziej na stawiam się na koniec kwietnia niż maj to różnie z pogoda może być. Ewentualnie tatuś będzie modyfikował zestaw w zależności od pogody.
 
reklama
Ja poprostu poproszę męża jak będzie po nas jechał żeby spakował cos odpowiedniego jeżeli będzie zimno , ale mam nadzieje ze w maju to juz ciepełko ;) albo naszykuje jakiś zestaw awaryjny żeby biedak nie musiał szukać ;)
 
Dziewczyny jesteście juz spakowane ? Bo to juz prawie kwiecień ;) a ja tak sie zbieram zbieram i jakos mi sie jie spieszy :p
 
Ha ha no mi tez sie nie spieszy i nie jestem spakowana jeszcze choć nie duzo mi juz brakuje ale powolutku. Choć mój mąż mówi ze daje nam 14 dni
Hm zobaczymy [emoji4]
 
Ja ciągle jeszcze nie poprałam i nie poprasowałam ubranek dla małego. W tym tygodniu planuję to zrobić. Ubrania na wyjście dopasuje do pogody. Jak będzie cieplutko to bodziak, śpioch, kombinezon. Gdy pogoda będzie ciut chłodniejsza to dołożę jeszcze cienką bluzeczkę.
 
Ostatnia edycja:
Mi zostało ostatnie pranie 2 kocyków i koniec wow
Trochę do popracowania jeszcze tylko , zawiesić obrazki , zrobic kolka ładnych zdjeć brzuszka do ramki i jestem gotowa [emoji4][emoji7][emoji8]
Zobaczymy ile mi to zajmie [emoji6][emoji3]
 
Mój mąż nie ma bladego pojęcia o wszystkich ubrankach, więc na pewno nie zostawię mu tej czynności do wykonania :-D ja sama jeszcze się w tym nie orientuję :-D dostałam kilka worków ciuszków od siostry i od kilku dni piorę, piorę i ... piorę :-D można oszaleć :-)
Natomiast zorientowałam się, że właściwie nie mam nic cieplejszego i stąd moje pytanie o wyjście ze szpitala. Nie wiem czy wystarczy ciepła bluza, czy kombinezon - ale obawiam się, że pewnie założony będzie tylko raz. Mnie się kombinezon kojarzy z takim ciepłym puchowym stąd może moje takie myślenie :-)
 
reklama
Ja kombinezon mam ciepły, tak jak piszesz. Zresztą mam ich 2-3 szt. Córkę urodziłam w połowie kwietnia, więc codziennie używałam kombinezonu na spacery czy wyjazdy. M najlepiej przygotować ubranka, poukładać i dać instrukcję gdzie, co leży ;-)
 
Do góry