reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

reklama
Dziewczyny pas można kupic na allegro są rożne numeracje zależne od obwodu w pasie ,ja mam S ,nosze go codziennie po ok 3godz i oprócz tego robie brzuszki zobaczymy czy będą jakies efekty .
Mavika - pas można zwezyc u krawcowej .
 
hejka. u nas też gorąco, dobrze ze jest wiaterek to inaczej sie oddycha.
pas kupilam ale raz go ubrala chyba kupilam za duży. bo nic nie ściskal:cool:
a co do wagi to ja tez karmię piersią i waga zamiast iść w dół to ta cholernica idzie w górę.
KURDE a pisali, że jak karmisz piersią to schudniesz- no niestety na mnie to nie działa.
 
Ja kupiłam taki najtańszy żeby zpbaczyć czy to się sprawdzi w ogóle. Na razie waga sama spada, więc może i brzuch się wciągnie. :]
 
Zapo będę się martwić na starość ;-)
teraz chcę być piękna i szczupła ;-)
niestety karmienie piersią nie jest gwarancją chudnięcia.
mam koleżankę ,która karmiła mm i jest dosłownie sucha., a znowu inna karmiła rok i powiedzmy sobie szczerze okrągła to ona jest.

ale pas w chudnięciu nie pomoże ;/

Zapominajka mojemu pryszcze zeszły bez diety, czasami cos tam ma , ale ja juz miałam dosc diety w ciazy i teraz nie mogłam zostac na chlebie z margaryna nie umiałam, poza tym ja na tym cycu ciagle bym żarła


A co do pasa to wczoraj czytałam artykuł takiego fizjoterapeuty że ponoc samo zło, nietrzymanie moczu to tylko jedno z mnóstwa powikłan i badz tu madry?
Zapominajka nie boisz sie tego basenu po cc tak szybko?

Nie coś ty. Gin mi pozwolił. A co do karmienia, to i ja nie chudnę. waga stoi jak zaklęta...
 
hej Kobietki

zwariowac mozna z ta pogoda, jak nie mrozy to upaly....koszmar....dzieci marudne, wieczorem usypianie to męczarnia (ale to dzialka mego P.)...ja usypiam Anie, bo tez nie zasypia sama tylko z mama

po usg Tomka-w sumie nie jest zle, nie ma przepukliny na szczescie, wodniaki w obu jąderkach, ale powinny same sie wchłonąc, mamy obserwowac czy sie nic nie powieksza. Lekarka trafila sie jakas zołza, warczala tylko...ale moj kochany synus za to ją obsikal :-D....grzeczne dziecko
Mialam dzis stresa bo sama z Tomkiem jezdzilam samochodem. Do tej pory jezdzilismy z mężem z blizniakami, ale dzis z samym Tomkiem to bylam sama....ale wszystko sie udalo, Tomek w jedna strone zasnął, a w druga siedzial cichutenko, ale nie spal.

Jesli chodzi o pas poporodowy to nosilam troche, ale strasznie mi bylo w nim goraco i niewygodnie i przestalam....ale niestety brzuch nadal duzyyyy, taki okropnie flakowaty.

Probuje sie zmobilizowac i zaczac sobie przygotowywac oddzielne żarełko, np. od razu na 2 dni...moze sie uda.

Moje maluchy maja ciemieniuche. Iza najpierw miala na czole miedzy brwiami, juz prawie nie ma, ale za to teraz w tej gestej czuprynce pojawila sie ciemieniucha. U Tomka tez sie pojawia, ale narazie odrobinka...u niego latwiej bo on nadal łysy :)
 
Witam dziewczyny , u nas znow upalnie ma być 34C nie wiem jak my to wytrzymamy ,ide z malutka za chwile na spacer po później to już nie da rady .
Elajar- to super ze wszystko w miarę ok ,sliczne te twoje bliźniaki i oczywiście córunia tez :-).
 
cześć kobietki!
dawno nie tu nie było ale najzwyczajniej w świecie nie mam kiedy :-D u nas póki co etap wzdęciowo-kolkowy... codziennie wydzieranie wieczorami. Żeby tego było mało to moje sutki odmawiają posłuszeństwa - są dosłownie zmasakrowane i każde karmienie zaczyna się płaczem (oczywiście moim).
Co do wagi - od porodu minął miesiąc i tydzień i udało mi się schudnąć 16kg licząc od wagi w 9 miesiącu - z tym, że brzuch mam okropny, wiszący flak i układa się jak pośladki, więc się pocieszam, że mam dupę na brzuchu teraz :-D. Do wymarzonej wagi zostało 8kg. Z moich obserwacji wynika, że codziennie 10dkg chudnę, więc do końca roku powinnam cel osiągnąć:tak:
Nawet nie ma jak z wózkiem na spacer wyjść, bo można się ugotować, dlatego na takie upały siedzę zaryglowana w domu, a mimo to mały cały w potówkach jest.
2 lipca mamy wizytę u chirurga dziecięcego, z powodu podejrzenia przepukliny kresy białej:dry:.
 
Heeej!
I zmusilyscie mnie do zasiegniecia wiedzy czym jest ten oslawiony pas poporodowy. :-) Myslicie,ze to naprawde pomaga?Jako bielizna maskujaca na pewno ale jako brzucho-pochlaniacz?Zdania sa mocno podzielone.Niektore kobitki twierdza,ze w tydzien 10cm w brzuchu zgubily.:sorry2:

Elajar najwazniejsze,ze z Tomkiem ok!Ciemieniucha nie taka straszna.Tylko pracochlonna....:baffled:

Rysia na potowki polecamy kapiele w krochmalu! :tak: Malizna miala straszne problemy ale kapiemy wytrwale w krochmalu i teraz naprawde dobrze wyglada!Wlasciwie ich nie widac!Kilka dziewczyn tez w krochmalu dzieci pierze :-D

Pogoda idealna.22°C w tej chwili,sloneczko-i ma podskoczyc do 25°C.Oby jak najdluzej...

AAAAAA!!!Kocham internet.W niedziele dzien taty!Ja bez ojca wychowywana i mam z tym zawsze problem...W koncu nigdy nie obchodzilam!

Glupia nie pochwalilam sie Wam.A my dzisiaj obchodzimy 5 rocznice slubu :) Mloda do babci,z Malizna tak latwo nie bedzie...Ale moze bedzie laskawa pospac.No i zakupilam juz 1kg krewetek tygrysich na ta okazje...MNIAMMMM...uwielbiam...hehe-i po dietetycznych posilkach!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mdła to wszystkiego dobrego dla Was!

Ja też nigdy dnia ojca nie obchodziłam :] A pas...No coż nie przekonam się czy bez niego też brzuch by mi spadł, dlatego jemu przypisuję ten efekt.

Na ciemieniuchę polecam żel emolium. Mój zaczynał już mieć. 2 razy posmarowaliśmy i śladu nie ma!
 
Do góry