reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

A nas ładnie zasypało kilka dni temu i wciąż sypie, jesteśmy prawdziwym zagłębiem śniegu, jeśli ktoś chce, możemy się podzielić :-D mój M właśnie się przebija z W-wy przez krajową 8 i klnie na czym świat stoi, drogi zablokowane przez tir-y;

w ramach przygotowań do świąt i poszukiwań przepisów znalazłam świetny blog kulinarny, nie tylko dla alergików, ale są tam między innymi przepisy na zdrowe naturalne słodkości, jak galaretki czy lody, może niekoniecznie na święta, ale przy innych okazjach mogą być strzałem w dziesiątkę - smakoterapia

Kessy - jaka słodka dziołcha, pewnie Mikołaj nie mógł odmówić żadnej prośbie :)

Wikki - zapalenie pęcherza zdarza się często, też niedawno przeszłam leczenie antybiotykiem, będzie dobrze, zobaczysz, najważniejsze, że dziecku nic nie grozi, bądź dobrej myśli :) możesz tez pomóc sobie cytrusami czy też naturalną wit.C - Acerola, biorę teraz ją profilaktycznie i na razie mam spokój

co do magisterek, to pisać nie będę, ale kibicować swemu lubemu i owszem, więc i za Was będę trzymać kciuki :) Wytrwałości więc życzę :-)
 
reklama
Nia tragedia! to 3mam kciuki w takim razie!
no i żeście mnie zmobilizowały i zamówiłam kilka książek i poszukałam, co trzeba. Byle mieć materiały i się biorę- postanowione! :tak:
 
a mnie nie jest nudno bo piszę prace na studiach podyplomowych. :-p
kasia mnie naprawę pomaga zawsze rozgazowana COla.

Ja powinnam swoją na podyplomowe oddać do końca roku, a napisałam 2 strony :confused2: i się młody rozchorował i tak chorujemy na zmianę.
W ogóle tego nie widzę, bo cały zapał straciłam.

Ja dziś znowu leżąca. Zawroty głowy, duszności. Nie mam pojęcia jak to możliwe, żeby między jedną ciążą, a drugą taka różnica w samopoczuciu mogła być...
 
Ja dziś znowu leżąca. Zawroty głowy, duszności. Nie mam pojęcia jak to możliwe, żeby między jedną ciążą, a drugą taka różnica w samopoczuciu mogła być...

Ja tez sie dziwiłam ze taka różnica w obydwu ciążach.... tamta bez mdłosci a ta nawet z ptakami latającymi... w tamtej na tym etapie 4kg do przoidu a w tej 6,5kg na minusie... w tamtej mega apetyt a w tej wstręt do jedzenia.. tak mogłabym wymieniac...
 
No to prezenty prawie spakowane, zabrakło tylko ok 2-3m czerwonej wstążki!!!

Prezentacja1.jpg
 
Eh a ja mam szał na słodkie ale nie- powstrzymuję się, bo waga, wrr jak mi to cholernie psuje nastrój...
Wolałabym schudnąć, wtedy bym sie nie martwiła, że czegoś nie mogę. Kurde jak to możliwe +3kg w 18 dni! :-:)-:)-(

Nanulika no super widoki, podrzuciłabyś coś dla mnie! ;) Ja też już dziś dałam mamie moje wszystkie prezenty (oprocz dla tesciow i babci), i beda czekac na otwarcie juz u mamy, bo zawsze tam znosimy prezenciory. Z mezem tylko pod nasza choinka dla siebie podkladamy, ale w tym roku ja nie moglam, bo od razu by sie zorientowal ;P i nie bylo by niespodzianki ;)
 
Ostatnia edycja:
Aisha, ja też walczę, ale widzę że nauczyłam się chwytać za owoc zamiast za cukierka:)

a waga? hmm może spuchłaś, może woda się zatrzymała?
u mnie póki co też 3 na plusie, od początku - i ponoć tak ma być, ponoć w normie!
 
reklama
dziewczynki do roboty zabierać się za pisanie prac!
ja już 1/3 napisałam.
najgorzej się zabrać. a muszę do końca roku oddać :-D ale dam radę.
ja nie moge spac. wstałam o 5:eek:
 
Do góry