reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Kooska, ja mam wrazenie ze on czesciej chce cyca niz wczesniej... Probuhe ograniczyc ale dziad bedzie sie pokladal slania marudzil ale nie usnie bez cyca... Moze ja jestem za malo stanowcza..
Teraz czeka mnie USG i bedzie wiadono czy mam ten cykl juz odstawiac...czy moze po luteinie cos ruszylo..watpie bo czuje klucie w prawum boku
 
reklama
Kooska u mnie tez takie numery z fizjologia. Chociaz ostatnio juz jakoś mu się nie zdarzyło. Ale kilku akcji nie zapomnę do konca życia :)
My dzis tez o 5:30 pobudka i w nocy kilkakrotnie z płaczem wiec teraz se poplakal i zasnął mi na rękach. Ja się idę ogarnac bo dzis sporo spraw do załatwienia także Camel bardzo Cie przepraszam ale bie dam rady. Oczywiście łaj? A jo dlatego ze moj m mial załatwić swoje sprawy do południa a wrócił kolo 17..powody..był na chinczyku z bylym kierownikiem. Takze dzisiaj ja bede stawala na rzesach zeby wszystko obrobic po czym zobacze niezadoqolona minę teściowej wyrzucajacej jadem z ust ze tak pozno przyjechaliśmy i nie zdążą sie Leonem nacieszyć. Ale jestem tak wkur...na m ze jak mnie wyprowadza z rownowagi dzis to posypia sie gorzkie slowa. Mam dość.
U was @...to znaczy ze lada dzien i u mnie.
 
camel ja mialam ogromny problem z odstawianiem, ale na dzien dzisiejszy nie karmie juz w ogole. Takze da sie. Tylko duzo cierpliwosci i probowac, probowac, probowac... O. wciaz zaglada mi w dekold i wklada raczki pod biustonosz, ale juz nie mlaszcze na widok piersi :D
Ewcia :( przykro mi czytac o Twoim m. To jest jedna z najwazniejszych osob w Twoim zyciu, od ktorej oczekuje sie wsparcia i zrozumienia. Nie dziwie sie, ze masz ciagle nerwa na niego i za chwile czara goryczy sie przeleje. Czy naprawde nie mozna do niego dotrzec rozmowa? Taka szczera, w cztery oczy, bez przykrych slow, tylko po prostu powiedzenie co Ci lezy na sercu i jak sie czujesz w calej tej sytuacji...
 
Ewcia..i tak bysmy nie jechali bo cos pogoda do d....
Powiem tak...przejeb...ne masz z tym m. Ja bym nie wytrzymala...i albo by sie zmienil albo zostal z mamusia jak mu tak zle...
 
Hej.
My już w domu. Pół godziny temu weszliśmy, a już pytanie czy do teściów przyjedziemy. Na nogach dziś od 2.30, a na polski od 1.30, tylko pół godziny w samolocie się przespałam, ale tak się cieszę, że jestem w domu, że nie czuję zmęczenia;) Nie to, ze wakacje były złe, ale były w sam raz;) Jakby były dłuższe, to miałabym dość, a tak, to cieszę się z wyjazdu i z powroty;)
 
Dziendoberek

My tez mielismy noc z przygodami... znowu 3 godzinny dziki ryk. Na szczęście Młody jest wyrozumiały i pospal do 8.

Dziewczyny mi sie wydawało, że nigdy nie odstawie. A tymczasem Wojtek bez problemu zaakceptował butle, a wręcz ją kocha. Po prostu trzeba spróbować.
Hm... ja nadal bez @:/ Zaczynam się trochę martwic... Gina mam na poczatku lipca... zobaczymy

Ewcia relax... to moze niech on pojedzie z Mlodym do mamusi, a ty sobie wszystko na spokojnie ogarniesz?
 
Okey. Bo mi ktos polecal ten syrop. Przywiozlam z PL i wczoraj dalam O., bo jakis katar zaczal sie tworzyc.
Ktoras ma chec na kawke z pianka? To zapraszam do siebie.
 

Załączniki

  • 1403347615229.jpg
    1403347615229.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 23
reklama
kur... już trzeci raz piszę tego posta szlak mnie trafi !!!

Cześć dziewczyny , u nas nic ciekawego ciągle to samo ciągle coś do zrobienia jak to na wsi , ja jestem coraz bardziej zmęczona a wręcz przemęczona tym natłokiem obowiązków (tesciowa z teściem ciągle wymyślają dla nas atrakcje ).
Ciekaw ile jeszcze wytrzymam ??? pewnie dużo bo kto jak nie kobieta .



Ewcia- współczuje braku zrozumienia od m , to jest test dla waszego małżeństwa jeśli go przetrwacie to później będzie tylko lepiej .

Filipiamama- to fajnie ,że urlop się udał i naładowałaś baterie na cały rok .



Kooska - ja bardzo chętnie możesz dolać jakiegoś likieru np. amaretto .
 
Do góry