reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Cześć
Hm... Wojtek troche sie w nocy wiercil, ale juz nie cycuje:) nawet butle z piciem, niestety woda z sokiem ( z tym tez powalcze) juz pije coraz mniej.
Czuję sie wolna... niby nie przeszkadzało mi karmienie, nie przestrzegalam diety itd. ale fajne jest miec ciało dla siebie... no i M. tez sie cieszy...

Ech... u nas pogoda ok. Bez sloneczka,ale cieplo. Niestety my musimy jechac po kota na działkę, bo pannicy nie chcialo sie wczoraj wracac do domu i po godz. biegania za nią ją zostawiliśmy. Ciekawe czy sie czegoś nauczyła

Myśmy wczoraj przedstawili Wojtkowi kolege z działki 3 mies. starszego... mielismy nadzieje, ze beda sie razem bawic i beda najlepszymi kumplami, tak jak tatusiowie... ale niestety... dzieciaki nie byly sobą w ogóle zainteresowane... moze sa jeszcze za mali

Evi powodzenia... ja nie cierpię urzędów. Glupiego becikowego nie moge zalatwic, bo mnie papierologia przerosla:/
 
reklama
Camel to przyjeżdżaj. Czasu coraz mniej. A i musisz mnie ze 3 dni do przodu poinformować bo muszę mieszkanie do ladu doprowadzić zebys mnie później do sanepidu nie podpierdzielila ;) Jasko na czterech lapach nadazy. Poza tym wiesz to sie z dnia na dzien dzieje wiec nie wiadomo. My też tesknimy. Jakoś nam brak rówieśników. W piaskownicy tylko obce dzieci :/

Co do zalowania to u mnie kiedyś padlo zalowanie ze będę miala ciężko bo Mlodego na rękach nosić ale w tym kontekście ze caly dzien oni go nosili i zabawiali i się przyzwyczai. Czyli sami mi ten los szykowali. Ale z pomocą nikt nie biegnie.

Ormianka ja tez jakos bardziej w seksualnym aspekcie spojrzalam na swoje cialo dopiero jak mleko przestało lecieć.


Aneta Ty chyba kiedyś pisalas ze mieliście fotelik na rower hamaxa odchylany. Chcemy Mlodemu na roczek kupić. Tylko zaufany sprzedawca próbuje mnie przekonać ze nie ma sensu dobólac kasy za ta funkcje bo dziecko i tak patrzy i nie śpi. Pytanie wiec czy faktycznie tak jest ze go wycieczka interesuje czy raczej jak w samochodzie...popatrzy popatrzy i kima??
 
Ostatnia edycja:
No Ewcia, my to mamy chwilowy nakaz wstrzemięźliwości więc ten tego;)

Poryczałam się przed chwilą. Filip już nieprzytomny, chwieje się na nogach, ale idzie i łup w stół. Wzięłam na ręce, chcę ululać, a tu łomot, kotek zrzucił wazon z kwiatami. Rozejrzałam się na chlew jaki mam w domu, siadłam i się popłakałam. Na szczęście Filip padł. Chcę wakacji. Włączyłam sobie kamerkę internetową z hotelu w którym byliśmy jakiś czas temu na wakacjach, z widokiem na plażę i się motywuję;)
 
Czesc mamuśki. Powrocilam z wizyt u rodziców, tesciow i całej reszty ;) dwie imprezy urodzinowe zaliczone , można odpoczac.

Dziś o 4.50 mój malutki synek skończył roczek ! Alez zlecialo ! Z tej to okazji wrabałam właśnie mega porcje lodów ;) należy mi się za ten rok nieprzespanych nocy i dni, gdzie czasu dla siebie mam mniej niż zero ;)

Filipia moja chata wygląda jakby tornado przeszlo.... Niesprzatane od nie wiem kiedy, bo w przelocie tylko tu bylismy. Koty kurzu, nierozpakowane torby i tony prania! Może do końca tygodnia to ogarne ...


Camel sto lat dla synusia ;) !!!!
 
No ro razem, całym forum, śpiewamy sto lat dla camelowego i leskowego dziecia.. sto lat, sto lat niech żyją nam!

a ja jak powiedzialam ze ocipieje tak stanie się to juz przed poludniem. Pranie rozniesione juz po całym domu. Juz trzecia para jego skarper będzie wybrakowana. Nie wiem gdzie on to wscibia. Chleb znajduje w jego gaciach. Dalam mu śliwke suszona to wsadzil cala do buzi, jak kaze spokojnie gryźć i nie łazić to on nabira ochoty na figle i w smiech i bach na podloge i tarza się i wygina....a ja już przypominam sobie postepowanie w przypadku zachlysniecia....
W ogole czemu on nie spi??!!
 
STO LAT DLA SOLENIZANTÓW :)
Jeszcze chwila i wszystkie będą roczniakami ,kiedy ten czas zleciał dopiero co były takie malutkie ja wczoraj wspominałam swój poród ja pierwszy raz zobaczyłam moja królewnę .
 
dzięki dziewczyny za sto lat i życzenia...ja tez nie mogę wciąż uwierzyć że to dzieje się an prawdę....że Jaś jest z nami już rok...
jaśko spał dziś 30 min i ni chy chu nie chce zasnąc znowu..a już 16, pewnie znowu padnie o 17 i wstanie o 19 a potem harce do 22.30
 
M dziś wrócił wcześniej, no i Filip też odmawiał spania. Padłby koło 18 znając życie. Dlatego wygoniłam ich na spacer, może zaśnie, a jak nie to trudno, będę silna i dotrzymam go do 19.30;)
 
Kurcze użarło mnie cos w palec, wczoraj na działce. Obecnie mam juz obrzęk do nadgarstka... i wszystkie mazidla przeterminowane. Kurde nawet soda nie pomaga
 
reklama
Do góry