reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Dziekujemy za zyczenia :)
ewcia robie tort biala truskawka z "moje wypieki" a Ty?
filipia to jakas komedia z Twoim tata... Olej ich i tez sie relaksuj :)
 
reklama
Hehe tez go robie.

Na jutro na impreze dla gosci ponizej 35 r.z. czytaj impreza bez tesciowej z kwestii smaku robie kokosowo truskawkowy. Na niedziele robie ta biala truskawke z moich wypieków :D na razie mam biszkopt ;)
 
Ja jutro mam w planie byczyć się na kocyku. Pojedziemy na działeczkę, rozwalimy się w trójkę i będę przeganiała każdego kto się zbliży kijem.
 
Ewcia a robilas juz kiedys to ciacho? Wydaje mi sie, ze moze byc mega slodkie no ale zobaczymy. Dzisiaj dokoncze a jutro bedziemy jesc. Ja mam juz fruzeline gotowa i krem z biala czekolada gotowy do ubicia.
wszystkim wypoczywajacym zazdraszczam - u mnie niezly kociol z przygotowaniami od wczoraj... I pada deszcz :/ a zapowiadali slonce do konca tygodnia. dobrze, ze nie planowalam imprezy grillowej, bo bylaby katastrofa. Nie wiem jak sie pomiescimy...bedzie 12 osob!! Plus 4 dzieci... Upss...chyba przegielam.
 
oj coraz baedziej się upewniam że dobrze zrobiłam kupując ten odchylany fotelik, druga w życiu przejażdzka i jasiek po 40 min pada jak mucha..śpi od 18.30...chyba zamiast cycka bede wychodzić z nim na rower by zasnął w południe ;-)
ale ładną mam liczbę postów : 997 :-)
 
Ufff.... w końcu weekend my się tarasujemy, leżę na huśtawce i odpoczywam. Od wczoraj byli moi rodzice, więc wariowali z małą, a ja miałam chwilę oddechu. Ale już pojechali i zdecydowanie wolę jak jesteśmy sami...tak spokojniej jest.
Zdrowka dla wszystkich swietujacych w ten weekend. Maj się kończy to ostatnie imprezy zostały.
Filipia musisz sie mniej przejmować rodziną, szkoda zdrowia i nerwów. Odpoczywaj
 
My dziś pojechaliśmy nad zalewiszcze. Nasze dziecko nie umie się bawić na placu zabaw. Stanął i stał jak wryty, a posadzony w piaskownicy dziubał grabkami;)
A potem poszliśmy na bazarek i Fi nam zasnął w drodze powrotnej. Będzie kicał teraz do 22.

Aniazetka, ja już przestałam się przejmować rodziną, nie mam nadziei, że coś się zmieni. Ja teraz przejmuję się własnym interesem, bo mam zbyt dużo do stracenia.
 
reklama
Kurcze, Filip przyleciał głodny, zjadł całą miskę kaszy i w najlepsze poszedł się bawić. Mąż zrobił twarożek ze szczypiorkiem plus bułeczki prosto z piekarni, miał być film i relaksik, a tu widzę, że wieczór się przeciągnie. Potem to już z filmu nici, bo ja koło 22 już nie kontaktuje, a rano trzeba wstać. I pomyśleć, że kiedyś wstawałam i jeszcze miałam kupę czasu do basenu, a teraz basen później, a ja i tak się nie wyrabiam;)

Jutro udajemy się do teściów w celach byczenia się na kocyku z książką. Nawet może zaliczymy drzemeczkę tam. Chyba że wcześniej mnie z równowagi wyprowadzą. A ostatnio sobie powiedziałam, że po akcjach mojego tatusia, już nie będę przymykać oka na to co się wokół mnie dzieje.
 
Do góry