reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2013 :):)

Eklerka dziękuje pocieszyłaś mnie troche. Chodzę do adamczyks i bardzo żałuje. Obyś nie doczekała masażu, a jak doczekacz to musi zadziałać!
 
reklama
marciosz - ja dokładnie to samo usłyszałam przy Kubie, a było to w 37 tc i urodziłam 2 dni po wizycie. Doczekasz i Ty, w końcu jesteś już bardzo zaawansowana :tak:
 
Marciosz - słyszałam o adamczyku bardzo dobre opiniie, zymruz jest fajny ale nie delikatny i za bardzo zabawny a nie raz aż do przesady. Przyszedł na mój poród i pomógł mi urodzić za co mu serdecznie dziękuje. Bardzo polecam Zemana na narutowicza na ogrodach (to nowe osiedle) wszystko dokładnie wytłumaczy, przeczuje co masz na myśli jeśli cię coś martwi, robi bardzo dokładnie usg i przy tym buzia mu się nie zamyka mówi wszystko gdzie co i jak ;)
 
No właśnie czop to coś szczególnego. U mnie wygląda jak kisiel/gluty wielkie i ciągnące się, zwykle jest bezbarwny z takimi nitkami mętnymi/białymi. Zwykle wypadają te gluty po jakiś dolegliwościach. No i widziałam jak wygląda czop przy pierwszym porodzie więc jestem przekonana, że to to.

U mnie dokładnie to samo, za każdym razem mi białko z jajka kurzego przypomina.... albo smarki :dry:
 
jakbym miała tyle tego oleju jeszcze raz wypić to kaplica, nie przeżyje tego drugi raz, jak dla mnie to była droga przez mękę a żadnego skurczu nie zyskałam, jak na razie:no:
Gniecha mogą być upławy a może być czop, powąchaj a przekonasz się sama, ja wiem że u mnie to upławy, bo znam doskonale ich kwasny ostry i nieprzyjemny zapach:-(
 
Eklerka-trzymam kciuki zeby wreszcie cos sie u Ciebie ruszylo :)

Fajnie Was sie czyta choc brakuje mi czasu. Kolki sie zaczely na dobre :/....zwlaszcza Iza krzyczy. Tomek nadal bardziej cierpliwy, ale i on marudny...

Dzis byla polozna, przyniosla wage. Troche niewiarygodne to jej wazenie, bo w ubrankach. Odliczala potem mniej wiecej podobne wagowo ubrania i pampersy. W kazdym badz razie Izabela wazy juz 3505g, a Tomasz 3330g. Brat dogania siostre. Rosna jak szalone, ja juz czuje jak biore na rece, ze dobrze przybieraja. W czwartek mamy wizyte u okulisty.

Trzymajcie sie Dziewczyny
 
Spać mi się chce... Wróciliśmy do domu, po drodze wpadłam do sklepu po MM, pampersy i butelkę, żeby mieć w czym mleko wymieszać. Ogarnęliśmy Matiego, wyskoczyłam do Biedrony po serki wiejskie i ot, dzień zleciał... Stopy mi spuchły szalenie :baffled:
 
reklama
Citrus fajnie, że jesteście już w domku :-) To stopy mogą jeszcze po porodzie spuchnąć:szok: Ja już się nie mogę doczekać kiedy te moje słoniowe, napompowane stopy znikną i zobaczę w końcu normalne stopy:tak: tak mi teraz spuchły, że ledwo je mogę zgiąć...
 
Do góry