reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

reklama
Mam wyniki.Zeby sie nie zalamac calkowicie i nie przesadzic,poczekam co mi powie lekarz.Ide we wtorek.Wujek google mi dal odpowiedz,ale wole poznac odpowiedz specjalisty.Z pierwszych "poszukiwan"wychodzi,ze mam przepukline w L3-L4 i L4-L5 :baffled:
Dla "poprawy humoru" wyjezdzam z mezem i dziecmi na weekend do Toskanii.Pakujemy sie jutro rano w samochod i jedziemy,pewnie do Firenze tylko,ale skorzystamy z pogody typowo wiosennej.
Ide sie polozyc,bo humor mam sredni :-(,ale moja starsza Myszka mnie pociesza.Do pozniej!
 
Dziendobry dziewczyny :))
Fiore mam nadzieje, ze jednak lekarz zinterpretuje wyniki bardziej pozytywnie i wszystko bedzie ok :)) Milego weekendu z rodzinka ;)

A ja tu zaczelam pisac jak bylam w ciazy z Oskarem na grudniowkach 2008 a pozniej jak sie dowiedzialam, ze jestem w ciazy z Oliverem postanowilam dolaczyc tu :)

Ja dzis zabiegana zdazylam juz wymienic opony w aucie, zawiesc Oskara do szkoly, przyjsc ogarnac dom, uspic malego i mam dwie godzinki zanim musze odebrac malego i jechac na przeglad z autem wiec postanowilam je wykorzystac na relaks walnelam sie na sofie a tu zonk moj M pomyslal, ze bedzie zabawnie jak mi schowa piloty od telewiora :angry::angry::angry::angry::angry::angry: wiec nastepna godzine spocona szukalam pilotow dopiero jak do niego zadzwonilam to powiedzial ze to on i ze sa schowane w sofie???????/ a usmial sie przy tym ze malo sie nie zadlawil chyba sie nigdy do niego odezwe :pP musze cos wymyslic w odwecie :))

Milego dnia majoweczki :)
 
Pieszczoszka wspolczuje przejsc z ta baba ale bym sie wkurzyla, nastepnym razem moze trzymaj rzeczy dla jakiejs kolezanki, albo kogos znajomego, kogo bedziesz pewna, ze potzrebuje, albo dla Was dla drugiego bobasa :)) A kolcki Little Nina chyba kupila dla swojego faceta?? Ale faktycznie tam pisze od 8-14 lat moze byc za maly :-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry