reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

dorka to dobrze, ze lekarz zakładowy dął ci zwolnienie a nie przeniesli na inne stanowisko

Agasim a nie robił ci lekarz trudności, ze ta wcześnie?
Ja się mocnos tresuję zawsze w pracy, bo mam jakąs mocno pretensyjną klasę tym razem. Nie wiem czy pisąłam,z ę w poniedziałek jak byłam z dzieciakami u lekarza to spotkałam jedna babcię w przychodnia. Cała przychodnia ludzi, ja z jednego próbuję spacyfikować, bo z nudów wali w kaloryfer, drugiego tulę, bo ryczy chory i zmęczony a ta do mnei z paszczą - "ile to ja jesczez zamierzam na tym zwolnieniu być, bo tam dzieci mają zastepstwo!" I tak ciagle takie kwiatki. Generalnie mają pretensje, ze oddycham.
 
reklama
Kilolek a poprosic synka nie mozna bylo,ze zamiast w kaloryfer walic to w ta babcie?!? :-) Nie czuj sie zle,z powodu takich odzywke i olewaj,doslownie i calkowicie olewaj!
 
kilolek ja od poczatku jestem na l4 z uwagi na moj pobyt w szpitalu, ale i dlatego, ze pracuje w szkole i łatwo od dzieci łapie rozne infekcje, a teraz jesienią o nie nie trudno...
as-super wiesci od lekarza a i buciki pikne
A takie targi ciążowe to fajna sprawa-slyszalyscie by w PL bylo cos takiego organizowane?
A ja o 7 rano wstalam ale jednak z łóżka wygrzebac sie nie moge..;)
 
Ja też pracuje z dzieciakami niepełnosprawnymi, ale nie mam żadnych niebezpiecznych ekscesów. Dzieciaki jakoś na razie nie chorują, ale jak tylko pojawi się jakieś grypsko to idę na zwolnienie. Chcę pracować jak najdłużej. W pracy powiedzieli, że się do mnie dostosują więc jest ok. Zresztą tylko 3 dni w tyg pracuje.
ASIK gratuluję maleństwa :) śliczna czapeczka i buciki!
 
Ostatnia edycja:
Kilolek a poprosic synka nie mozna bylo,ze zamiast w kaloryfer walic to w ta babcie?!? :-) Nie czuj sie zle,z powodu takich odzywke i olewaj,doslownie i calkowicie olewaj!
hehe dobre :D

kilolek ja od poczatku jestem na l4 z uwagi na moj pobyt w szpitalu, ale i dlatego, ze pracuje w szkole i łatwo od dzieci łapie rozne infekcje, a teraz jesienią o nie nie trudno...
as-super wiesci od lekarza a i buciki pikne
A takie targi ciążowe to fajna sprawa-slyszalyscie by w PL bylo cos takiego organizowane?
A ja o 7 rano wstalam ale jednak z łóżka wygrzebac sie nie moge..;)
tak, czasmai sa w warszawie, w PKiN chyba. Widziałam kilka razy ogłoszenia, ale nigdy nie byłam. No i jest Akademia Malucha Pampersa. Tam takk bardziej naukowo, pod względem rozwoju dziecka. Ponoć są straszne tlumy ale ciężąrne i ich rodziny wchodzą bez kolejki
 
Witam Was moje drogie:-D
Nie bylo mnie przez weekend i wlaśnie dziś dotarłam do domku. A to bylam u taty a potem pojechalismy do mojego brata:tak:No i tak nam zeszlol:-p
Mam nadzieje ze wszystko jest ok ;-)Teraz idę się legnąć na jakiś czas :tak:
Buziam Was wszystkie:*
 
agasim -@ za dzisiejsza wizytę!
kilolek - ja też jestem na zwolnieniu od samego początku. Dostałam od razu ze względu na przejścia w poprzedniej ciąży, a poza tym mam wadę macicy i dlatego ciąża od początku traktowana jest z dużą ostrożnością. Również pracuję z dziećmi i od razu usłyszałam, że przy takim zajęciu to już w ogóle nie ma mowy o chodzeniu do pracy. Ja bardzo lubię swoją pracę i bardzo brakuje mi teraz kontaktu z ludźmi i tego, że -jak to w szkole- cały czas coś ciekawego się dzieje.No ale dla dobra Fasolki staram się cierpliwie odpoczywać. Kurka - nie lubię komentarzy tego typu jak usłyszałaś, bo i ja się nasłuchałam dużo o tym kiedy wrócę i kto teraz będzie uczył dzieci.
 
Hejka

Niestety nie uzyskałam zbyt wiele odp.
Powiedzcie mi proszę co stosujecie przeciw rozstępom (jeszcze ich nie mam). Kiedy mam zacząć?
No i czy kolczyk w pępku już powinien zostać wyjęty?
Jestem w 9 tygodniu.

Pozdrawiam i czekam na dobre rady.
 
Witam
Wysylam pozdrowionka z wszasow nadmorskich u mojej mamuni.Jak zwykle w Polsce zalpalam katar w komplecie z moim miskiem tak wiec zdychamy sobie w duecie popijajac soczki z malin i lipy.13 tydzien dobiega konca a moje objawy ciazowe jak na lekarstwo...troche cycuchy bola i czasami cos tam podszczypuje w podbrzuszu.Zaczynam sie zastanawiac czy moj lokator jeszcze tam jest.
Miescicie sie jeszcze w stare spodnie?
Ja ogolnie nosze biodrowki lekko gumowate wiec narazie problemu niema choc brzuszek juz spory szczegolnie wieczorem.
 
reklama
Hejka

Niestety nie uzyskałam zbyt wiele odp.
Powiedzcie mi proszę co stosujecie przeciw rozstępom (jeszcze ich nie mam). Kiedy mam zacząć?
No i czy kolczyk w pępku już powinien zostać wyjęty?
Jestem w 9 tygodniu.

Pozdrawiam i czekam na dobre rady.
Natali myślę, ze mało osób ci odpowiedziało, bo po rpostu na razie nei stosujemy nic. Ja w poprzednich ciążąch stosowałam żel pod prysznic na rozstępy dla obiet w ciąży babydream. Czasem ziajkę. Podobno dobra jest oliwka dla dzieci. Na droższych się nei znam.
Do kolczyka nie ma przeciwskazań póki nie przeszkadza. Ja wyjęłam wcześnie i potem tylko co jakiś czas wkładałam na moment żeby dziurka nie zarosła ale mimo to dziura rozciągnęła się paskudnie, zrobiła się wstrętna blizna. Każdy lekarz pyta czy miała operację na brzuch

miśkam mój gin uważa, ze wszystkich nauczycieli pownno się wysłać na księżyc, a pracę mają lekką, bo zajmują się jedynie dręczeniem dzieci. ALe podjęlam decyzję, za 4 tygodnie ide na L4. Jak mi nie bedzie chcial dać, to zmienie lekarza, drożej już być nie może. Z reszta akurat mam usg 17,11 to pójde z mężem. Najpierw na wizycie zagadam, a jak sie nie uda to mąz na usg będzie się wykłucał :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry