reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

mozesz i tak Flaurka ;-)Ale u mnie to tak bardziej przyziemnie - wkradla mi sie kalka z niemieckiego, bo Szkopy na urodziny (i inne okazje) gratuluja :-D
 
reklama
Kugela - Polacy maja zwyczaj gratulowac pannie mlodej - ja bym pewnie tez tak robila, ale moja ciocia, polonistka zresztą, jest milosniczka poprawnej mowy i zwyczajow jako takich i kiedys uslyszalam od niej, ze to niepoprawne i nigdy tego nie robie. Gratulowac pannie mlodej to tak jakby jej po pysku dac - udalo Ci się, zlapalas męża, kto by pomyslal... Prawidlowo gratuluje sie panu mlodemu, a pannie mlodej zyczy szczęścia... A co jestem na jakimś slubie to wszyscy gratuluja obojgu - mnie to razi, bo mi w pamięci wciaż ta cioci lekcja stoi:)
 
Tym razem mam 30 stron w plecy i niedam rady nadrobic :(
Takze wszystkim potrzebujacym przesylam gorace buziaki, swietujacym serdeczne zyczenia.

Caly weekend nas nie bylo w domu. W piatek mezulo sie zerwal wczesniej z pracy i pojechalismy do przyjaciol (zostalismy na noc). Niby tylko 45km, to samo miasto, ale jak wakacje, basen, super pogoda, do szykowania jedzenia niewiele pozwplila mi sie Ola dotknac - kurort normalnie :)

Nie wiem, na ile wasze dzieciaki gadaja, Robert rozne sylaby na na koncie, ale wczoraj w kosciele pieknie, wyraznie i glosno zakrzyknal MA-MA! Az mi sie lzy zakrecily :)

Musze zmykac, dzieciem sie zajac, zmotywowac, niech sie w koncu nauczy na brzuch przekrecac. Udalo mu sie moze ze 2 razy, a tak to zawsze zabraknie pol cm, zeby sie przewazyl ;) A jak mu pomoge, to wielka radosc :)
 
kugela kurcze narzekam bo wyspac się wiecznie nie moge:( Wiem,że masz przerąbane i to gorzej -współczuje. Laura mi dziś o 5 wstała i już po spaniu a wczesiej o 1. Nie wiem co z tym dzieckiem jest.Zdarzy się,że Śpi całą noc albo z jedną pobudką a nie raz mi robi cyrki po 4 razy ..


suse moja tak samo ćwiczy od paru dni:)
 
U nas za to w ramach atrakcji pojawił się w nocy katar. Męczył Młodą straszliwie, często się wybudzała. Aż po 4 się porzygała :-( No i wtedy katar przeszedł. Teraz humorek przyzwoity. Zobaczymy jak przez resztę dnia. Ja mam dzisiaj sporo roboty w domu bo się przez weekend leniłam więc trzeba nadgonić. Ale będę do was zaglądać. Miłego dzionka.
 
Dzień Dobry dziewczyny!!

Nocka u nas znowu masakra, Piotrek w nocy dostaje wodę tylko, może to dlatego. Przedwczoraj i wczoraj przed snem wciągnął 300ml kaszki+mleka, budził się kilka razy, część z nich się napił, a część marudził. Ale to pewnie przez zęby- chyba druga jedynka mu będzie wychodzić :wściekła/y:

A rano przywitał mnie piskiem, bo wstał i nie potrafił usiąść. No cóż- chyba jego stania już nie powstrzymam.

A wczoraj byliśmy u rodziców, oczywiście jak zwykle wielki krzyk i zamieszanie. Na dodatek ojciec przekonywał mnie żebym Młodemu schabowego dała...
 
reklama
little zadziwia mnie Twój synuś.
Miałam okres 14 listopada a dziś zaczełam plamić :eek: kurde co jest grane?

Mnie też zadziwia, ale z drugiej strony i ja i mój brat w tym wieku mieliśmy tak samo.

A z okresem to nie wiem, powiem szczerze że też mam jakieś dziwne. Okres trwa normalnie 5 dni, a ja jeszcze tydzień po nim plamię. I przyznam sie szczerze że nie byłam jeszcze u ginekologa, teraz jak tylko przyjdzie decyzja z PUP to zasuwam sie zapisać do gina.
 
Do góry