reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2012

Paula aż tak źle? Nam teściowa wózek kupowała ale sami wybraliśmy i W. pojechał z nią do sklepu. Ona za sponsora tylko robiła. Ale wyszła z założenia, że to my będziemy głównie powozić tym sprzętem i to my mamy wybrać.
 
reklama
No właśnie się zastanawiałam czy za tą wertykalną trzeba płacić... Bo o tej z wanną to wiedziałam że 250 zl kosztuje... Zastanawiałam się czy ta wertykalna jest taka że jak mam ochotę porobić fikołki to mogę sobie wejść, czy właśnie ona jest na cały poród... No to mi Carmellka odpowiedziałaś na pytanie :)
Super że mały wcina cyca ładnie :p i że grzeczny jest :D
 
no ja sie dowiedzialam po porodzie, ze platna -.- babka mowila ze platna tylko tamta zajęta z lazienka -.- z cycka raz mi sie uda lepiej raz gorzej, babka pochwalila ze mam super swietne mleko naprawde bardzo dobre :O


a na wertykalnej i tak lezysz na lezaco -,- no, podczas parcia na pol leząco....
 
no ja sie dowiedzialam po porodzie, ze platna -.- babka mowila ze platna tylko tamta zajęta z lazienka -.- z cycka raz mi sie uda lepiej raz gorzej, babka pochwalila ze mam super swietne mleko naprawde bardzo dobre :O
Najważniejsze, że i Ty i Marcel próbujecie, z czasem dojdziecie do perfekcji:tak: Aż sobie przypomniałam tą słodką malusią buźkę szukającą cyca :happy2: - nieziemski widok!
 
Dziewczyny nie chce panikowac i nie wiem co myslec... mam czerwona malutka kropeczke na majtkach, albo rozowa, nie wiem ogladnelam wszystko nie wiem skad to, dotykalam siebie i jestem sucha w srodku:/ zalozylam wkladke i czekam...
 
Ollena oby to było tylko przewidzenie i nic nie zaczeło sie dziac, masz jeszcze troszke czasu.
Paula21 a nie mozecie tego wozka wymienic na inny ewentualnie dopłacic jakby była potrzeba?
 
Carmella, super, że mały pije Twoje mleko, wszystkie tu jesteśmy z Was dumne:tak:

A ja wzięłam prysznic i teraz cały czas brzuch mnie boli jak na okres, to tylko przepowiadające.... prawda?:sorry:
 
reklama
Jutro zadzwonię do tego sklepu i się dowiem jak wygląda sytuacja z wymianą. Całe szczęście jest stempel na karcie gwarancyjnej.... :dry: nawet mają stronę w necie i się okazuje że to najtańszy wózek z możliwych... :no: dla Julki miałam taki sam (dostałam po chrześnicy delikatnie używany) tylko starsza wersja i okropnie się prowadził... wrrr..... jeszcze kolor- czerwono grafitowy. Jak ja różowy kocyk nabyłam... :wściekła/y: Jeszcze usłyszałam że jak mi się nie podoba to do domu dziecka mam oddać a kupić sobie inny... super... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Żeby chociaż zapytali o gust a tu nic... samowolka... :wściekła/y: wrrrrr....
 
Do góry