reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka :-)

Dzisiaj jedziemy do USC po akt urodzenia Naszego szkraba a potem załatwiamy jeszcze kilka innych spraw na mieście , wpadnę po południu.

Buziaki i miłego dnia :-)
 
reklama
witam Was poniedziałkowo po weekendzie :) i ciągle w podwójnym składzie. Przyznam, że łudziałam się że może w weekend coś się ruszy ale za wyjatkiem przepowiadajacych nic nowego się nie dzieje, więc przyjdzie mi jeszcze poczekać, zatem wielkie odliczanie trwa!
Mam nadzieję, że tym które jeszcze zostały z brzusiamy pogoda aż tak nie doskwiera jak mi i życzę Wam dużo sił na nadchodzącyc tydzień a świeżo upieczonym mamom dużo spokojnego snu...
 
Witajcie, ja też jeszcze nie rozpakowana:)
Termin się przesuwa - w tej chwili to na 03-06-2011. Według męża prawidłowy termin to będzie 08-06-2011;) pożyjemy, zobaczymy.
 
Melduje sie ze zyje, ale z czasem u mnie ciezko... Kiedy mala spi to ja tez odsypiam albo sprzatam albo robie obiad i tak nawet nie mam kiedy popisac... Jeszcze u mojego P. sezon sie zaczal i od rana do nocy pracuje takze musze sobie jakos radzic sama.
Matko Kamcia ja to cie podziwiam ze z dwojka dajesz rade i jeszcze domem zdazysz sie zajac.
Ja staram sie Was troche podczytywac ale juz na napisanie czegos brakuje czasu.
Mam nadzieje ze sie do tego przyzwyczaje i z organizacja czasu u mnie bedzie troche lepiej...
Ale najwazniejsze ze moje malenstwo zdrowe i cudowne:D
 
Witam:):)

Kamcia a kiedy Ty śpisz????

Wisienko witaj słonko:)

Ja dziś niewyspana. Mały od 11tej do pierwszej sobie nie spał. Jak udało nam się zasnąć to po 2giej burza mnie obudziła. Ale się dawała nad Gdynia:/ A ja się strasznie boje. Jak w końcu przysnęłam to po 3ciej M wrócił z roboty i znowu pobudka, a przed 6tą młody się obudził,potem to już du*** nie spanie. Pogoda się poprawia,czeka mnie spacer i sprzątanie chaty.
 
Witam was dziewczyny:tak:
U nas pogoda po burzy się skiepściła. To znaczy słoneczko świeci,ale zimno jest. Dziś wparowała położna o 8.00 rano! Na szczęście już byłam ubrana;-)Mały dziś ładnie spał,ale ja nie mogłam:baffled: Także dętka jestem dzisiaj. A tu trzeba jeszcze zakuwać do egzaminu,bo mam w sobotę z prawa pracy UE...ehh...
Jak pogoda się poprawi,to mam z maluszkiem na spacerki wychodzić-polecenie położnej:-)
Alex,aniap trzymam kciuki za rozwój akcji porodowej
wisienko uszy do góry,wszystko się unormuje
jolek u mnie też nocka z głowy właśnie przez tą burzę
 
alarafa - ja też się śmieje ze jak przenoszę to może meżusiowi prezent na urodziny zrobię, bo ma 3 czerwca. W maju tez było tyle już świąt, urodzin babć itp że trudno byłoby nie wstrzelić się w jakieś no ale jednak mała nie wybrała żadej z tych dat za swoją. Zobaczymy jak to będzie, jestem już tak przewrażliwiona i doszukuję sie różnych sygnałów a tu nic i nic, nawet czopu na horyzoncie. Mam wciąż dużo energii i korzystamy z niej wychodząc dużó z domu, póki jeszcze można - oczywiscie wieczorami, gdy temperatura już spada.
 
Cześc dziewczyny:-) Ja też jeszcze nie rozpakowana... Czekam, czekam i nic się nie dzieje. Tak jak myślałam że urodzę przed terminem tek teraz czuję, że maluszek zechce przyjśc na świat po terminie...

Ahh... już by się chciało...:-)
 
reklama
witam się i ja ;)
powiem wam kochane, że tak jak zawsze byłam w miarę zorganizowana forumowo, tak teraz, gdy jest malutka mam problem z nadrobieniem chociaż jednego wątku ;/ chcę dużo napisać, a wychodzi,że ograniczam się do paru słówek i już trzeba kompa wyłączać. muszę się zebrać w końcu :)
 
Do góry