reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam się,
ale emocje :-)
zanka - czyli Ty po poziomkach? ;-)
Mąż mi kazał odpoczywać, biedaczek przestraszył się, że to już niedługo :-D A jak prosiłam teściową by przywieźli na święta wanienkę, kółko poporodowe i poduchę do karmienia, to się zdziwiła, że już chcę :-D W sumie mieszkają ok. 300 km od nas, więc nic dziwnego, że chcę mieć te rzeczy pod ręką. Ale nie wiadomo, czy na 100% przyjadą, bo się pochorowali :-(
 
reklama
O mamusiu! Juz sie Jolka z Adeczka rozpakowaly???? Ale sie ciesze :-) Ale przez nie to snilo mi sie dzisiaj cala noc, ze i ja rodze trafilam do spzitala ze skurczami, maly juz mnie mocno napieral ale nic nie postepowalo i kazali mi lezec i czekac no i tu znowu przez wasze opowiesci na wyprawkowym, ze pakujecie jedzenie sniulo mi sie, ze ja nic nie mialam ze soba i mowilam do swojego, ze dziewczyny mialy racje zeby zarcie zapakowac i kolega przyniosl mi mandarynki :-D

A wczoraj jak prasowalam ciuszki malego i mowie swojemu, ze juz dziewczyny rodzic zaczynaja, a ze jedna przycisnelo po prasowaniu to podlecial i wyrwal mi te zelazko z reki jak oparzony hehe, tym bardziej, ze jeszcze balkon wczoraj mylam :tak:

Ale ten Jolki dzidziol kawal chlopa prwie 4kg przed terminem no no...
 
marzena starczy:tak:
ja zauważyłąm jak segregowałam ciuchy po Vi miesiącami jak są na metkach to najwięcej mam na 0-3 pózńiej już na 3-6 i w zwyż nieco mniej:-D
no zbaczymy ile ja bęe miała bodziaków... hehe
jak poprasuję to policze i się pochwalę:-p

ViKamcia widzisz a ja kupowalam wszystkie na wzrost 62 i jak poodcinalam metki zeby niuni nie gryzły i przymierzylam wszystkie do siebie razem to okazalo się że jest w nich i tak taka robieżność rozmiarowa że 5 cm +/- też wejdzie.Zatem z dzicięcymi rozmiarami jeszcze gorzej niż dla dorosłych...
a w sumie to nie wiele mam tych ubranek, po kilka sztuk z modelu, stwierdzialam ze dokupię jak już będzie pociecha na świecie i pokazę swoje prawdziwe rozmiary:)
 
Ja dziś muszę troszkę posprzątać w domku, bo goście przyjeżdżają, ale tak się zastanawiam żeby się to na porodówce nie skończyło... :-p
Ale muszę to zrobić więc powoli będę działać, tylko najpierw muszę piesa wyprowadzić - nie ma chętnych na spacerek (jest ciepło i świeci słoneczko)????
 
Wiecie co mam pytanie.
o zrobiłam z mamą inwentaryzację i się zastanawiam czy coś jeszcze dokupić maluchowi. Dużo macie takich ciuszków w rozmiarze 56, bo ja mam takie szpitalne ubranko, na wypis i 4 komplety do domku, czyli kaftanik, bodziak/ pajac.

A tak wogóle to co się pokolei zakłada takiemu maluchowi ??? Ja chyba coraz głupsza jestem.
 
karolka ja bym poszła z moim Borkiem z Wami, ale nie mam siły się ruszyć. Zrobiłam sobie śniadanko i jak zasiadłam przed kompem to już chyba z niego nie zejdę. Jakaś połamana jestem :blink:

Dzień dobry :-)
Ale emocje od rana. Jak tylko wstałam to odpaliłam kompa i czytam o jolku. Dzwonię do M, że jolek już po wszystkim, chwilkę pogadaliśmy i się wyłączyłam. Następna strona a tu adeczka, no to ja znów dzwonię do M i mówię co i jak :-) Fajnie im, że mają już swoje maluchy ze sobą. A mi się dziś w nocy jakieś głupoty śniły, że w sukni ślubnej gdzieś łaziłam do jakiegoś znajomego, a potem w tej kiecce wylądowałam na sali ćwiczeń dla ciężarnych :confused:

marsta najpierw kaftanik potem śpiochy, a jak masz pajaca to samego. Ja mam kilka sztuk na 56 (jakieś dwa trzy kaftaniki, ze dwa pajace i dwa śpiochy). Mój Antek zapowiada się na większy rozmiar, ale w razie czego to M kupi coś jeszcze.
 
Ostatnia edycja:
Dzięki melia.
To to co mam powinno wystarczyć a w razie co się do sklepu pojedzie i dokupi. Tych większych rozmiarów mam więcej. Całą wanienkę a i tak zawsze się coś dokupi albo dostanie.

Brakuje mi jeszcze tylko cieplejszego kocyka. Mam taki polarowy ale to nigdy nie wiadomo jak będzię na wyjście ze szpitala.
Pojadę dzisiaj pokupić.
 
dzień dobry e-ciotki tyle pozytywnych wieści z rana że normalnie uśmiech sam się ciśnie na buziaka kurcze teraz to juz co wizyta na forum to bedzie wyczekiwanie która następna
 
ypra - hehe ja jeszcze nie mogę...
bo jutro kabaret:-D:-D ale powiem Wam że tak mi już źle z tym brzusiem że w sumie mogłabym, ale wiem że do terminu mały sobie jeszcze podrośnie, nabierze tłuszczyku no a potem ja będę swój gubić razem z Wami :-D
 
reklama
karolka ja sie pisze na spacer!
jejku jak im dobrze ze maja juz malenstwa przy sobie, po drugiej stronie brzuszka!
napewno jest to cudowne uczucie, i ja poprostu nie moge sie doczekac zeby je poznac :zawstydzona/y::-)

teraz musze poodkurzac, bo cos widze ze pies szalal w nocy po salonie zamiast spac, a pozniej jak moj wroci z pracy wybieramy sie na zakupy swiateczne, uh juz mi sie nie chce :dry: musze pamietac zeby wsadzic do koszyka jakies pieluszki, bo...bo do 5 maja juz niedlugo :-D
 
Do góry