reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Anianka swietnie ze juz po, ze wszystko z Wami dobrze,
Serdecznoe gratuluje, corci giganta hehe :)))))
A powiedz jakie byly prognozy co do wagi?
 
reklama
Anianka gratuluję!:tak: świetna robota, no i kawał Córy Ci się urodził ;-)
ponawiam pytanie moni jakie były prognozy co do wagi? :-)
 
Dziękuję serdecznie!!! Waga prognozowania dokładnie tydzień temu była 3950-4150g więc plus 5-6 dni to tak w sumie dobrze oszacowana. Może w czwartek wyjdę jak usg główki będzie ok i zoltaczki młoda nie złapie.
Laktacja rozkręca się jak krew z nosa ślę walczę;)

No to teraz która nastepna?:)
 
Anianka kciuki za laktacje i usg główki malutkiej!

No właśnie która następna bo w końcu pelnia :p

A ja chyba przez ta pełnię nie mogę spać i już od 3 godzin rozbudzona o wcześniejszych pobudkach nie wspominając. Dla milosniczek kapuchy mam gar kapusniaku na zeberkach i boczusiu wedzonym ugotowany więc zapraszam bo jak zwykle ugotowalam jak dla wojska :p
 
A ja jakaś poddenerwowana jestem od czasu kiedy otworzyłam oczy. Nie wiem czym to jest spowodowane. Rano mąż zawiózł mi mocz do badania bo nie bardzo chciało mi się ubierać i jechać;-)teraz czekam do wieczora za wynikami i czuje w kościach że najlepsze to one nie będą, a chciałabym aby przed porodem wszystko było wyleczone w razie czego..

ewka ja z chęcią bym zjadła kapuśniaka:-) choć po ostatniej zgadze to przestałam jeść wszystko co kwaśne;-)
 
reklama
Do góry