reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

Maja to moze jeszcze dorzuce moje 3 grosze ;-) chyba najbardziej przemawia do mnie Sandra. Wydaje mi sie, ze Lilianek jest juz b duzo, a Kornelia brzmi dla mnie ciut zbyt pretensjonalnie, choc tez nie jest zle. Ktore imie zwycieza w Twoim rankingu? tylko on sie przeciez liczy :-)
 
reklama
Mokito właśnie nie mogę się zdecydować żadne z tych imion nie ma kolejności w moim rankingu. Zawsze mówiłam oczywiście przed ciąża że dla dziewczynek jest tyle ładnych imion a teraz chodzę i po głowie się drapie. Nie chcem żeby moje dziecko było 10 lenka w klasie albo miało jakieś głupie imię. Ostatnio moja 6 letnia kuzyneczka mówi do mnie ,, ciociu nie przejmuj się teraz dzieci w szkole nie śmieją się z imion tylko z nazwisk" hi hi
 
O no to widzisz, od razu sie czlowiekowi lzej na sercu robi :-D u mnie z wyborem imienia dla pierwszej corci nie bylo problemu, maz rzucil Kinga i bylo od razu zaakceptowane. Za to teraz ciezko bylo z wyborem, w koncu jestesmy juz pewni, ze czekamy na Adele.. gdybym mial jeszcze jedna corke (hahaha) no to podobalyby mi sie jeszcze Ida, Marlena, Emilia, Ronja.. wiec tak, jest duzo pieknych imion dla dziewczynek ale wybor cholernie trudny! ;-)
 
Moja mama się śmiała że stała przed drzwiami urzędu jak szła mnie zarejestrować i jeszcze się zastanawiała nad moim imieniem. Mokito a na kiedy dokładnie masz termin?
 
Ja miałam być Agnieszka, ale ojciec jak mnie rejestrowal wybrał Joannę. Ponoć niezła awantura była jak wrócił ze bez uzgodnienia załatwił :)
 
Dziewczyny idzcie do fryzjera póki możecie ja dziś ponad 2h na rzęsach byłam, ostatni raz przed porodem bo potem to nie wiadomo jak będzie, a w przyszłym tygodniu jeszcze na farbowanie włosów a co tam jeszcze ostatnie przyjemności sobie zafunduje hehe
 
Karolina masz racje, ale to zabrzmialo troche jakby potem juz nic nas nie czekalo hihihi ostatnie namaszczenie ;-) moj tesc tez mial zawsze swoje koncepcje przy nadawaniu imion ale przy najstarszym synie to juz troszke przegial bo dal 3 imiona
 
reklama
Do góry