reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2015

reklama
Witam z rana (?) :)

Cieszcie się, że nie macie żadnych dolegliwości. Ostatnie tygodnie to była dla mnie katorga. Teraz jest coraz lepiej. Każda ciąża jest inna. Moja Teściowa była w dwóch i w żadnej nie miała ani mdłości, ani wymiotów. Moja Mama była w 3 i też każda inna.

Wczoraj jak zobaczyłam moje cycki, to się przestraszyłam, tak mi brodawki się powiększyły, przez jedną dobę :szok: Teraz ogólnie strasznie mnie cycki bolą, zwłaszcza jak wstaję.

Z jakiego portalu wyliczałyście (o ile w ogóle z jakiegoś kalkulatora), w którym jesteście tygodniu i datę porodu? Gdzie nie wejdę, to piszą co innego. W jednym jestem w 8, w innym w 9. W jednym mam termin na 14, 18, 09 lutego, w sumie tylko luty się zgadza :-)
 
Cześć! Dołączam do Waszego grona, mam termin na 20.02.
O tę ciążę staraliśmy się 5 cykli, więc ulżyło :happy: wczoraj miałam pierwszą wizytę, kolejna za 3 tygodnie...
Od jakiegoś tygodnia dokuczają mi mdłości i jestem padnięta. Od początku ciąży straciłam 5kilo. Co rusz tylko słyszałam, czy aby nie jestem chora bo tak wychudłam (jeszcze nie mówiłam o ciąży). Ale tak samo było z pierwszą ciążą... Ale tę ciążę przeżywam całkiem inaczej, bo o pierwszej dowiedziałam się na początku drugiego trymestru!!! Miałam wówczas gorsze samopoczucie, ale nie brałam ciąży w ogóle pod uwagę i wmówiłam sobie chorobę emigracyjną :rofl2: także jestem raczej z tych wyluzowanych mam ;-)
 
Mujer na stronie babyboom sa suwaczki ;-)

Mokito witaj! Widze ze tez masz male dziecko w domu.

Vanilijka a co sie stalo, ze ulzylo?
 
ja dziś odpoczywam po pierwszym tygodniu pracy.... od dwóch dni mdłości jeszcze się nasiliły więc łatwo nie jest. Mam nadzieje że to niedługo minie bo strasznie męczące.:wściekła/y:
a i witam nowe dziewczyny :-)
 
Cześć Dziewczyny :)
Mam na imię Justyna, jestem ze Śląska i też będę lutową mamusią (nie znam dokładnego terminu jeszcze, bo ostatnią miesiączkę miałam 29 kwietnia, a według USG Dzidziuś jest o 14 dni młodszy:szok:) Czy mogę do Was dołączyć i wygadać się Wam o moich problemach, radościach i stresach od początku ciąży??:)
 
reklama
karitka witaj:-) ja też ze śląska i termin om też podobny z tym że mój maluch jest 5 dni do przodu niż na suwaczku.......
 
Do góry