reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Madziku to się zmówiłyśmy ja też idę na spacer. Małż dzwonił że będzie wcześniej i ma propozycję spacerową jupi ( zawsze raźniej). No i super że u Was też już te wszystkie wredne choróbska poszły heeeen daleko! tak trzymać!
poli nie ma co czekać do poniedziałku. Startujcie - niech dziś będzie Wasz dzień!
 
reklama
hello tu mobilny prezes :-D

Młody śpi ja wrabalam bo jedzeniem tego nazwać nie można 3 suchary z 4 łyżki kleiku i jestem najedzona :-D

Idę zrobić sobie fryz bo mąż niebawem wpada ;-)
 
Poli a Ty tak bardzo chcesz mieć indukowany poród? Ja słyszałam,że poród wywoływany boli duuuużoooo bardziej niż normalnie. Szczerze mówiąc to masz jeszcze czas, tym bardziej jak badania są dobre :sorry: szkoda tylko,że dałaś się zamknąć w szpitalu...ja bym już się wypisywała na żądanie :-p
Cortina a Ty aktualizuj suwaczek Olka! W końcu ma już 1 dzień :-D

M. pojechał odebrać mi pieluszki flanelowe i pokrowiec na przewijak. Mam tyle ubranek od ludzi,że nie wiem co z Nimi robić. Poprane, kilka się dosusza bo u Nas ostatnio schnąć nie chce a szafka pełna. I nie mam pojęcia co zrobię z jeszcze jedną siatą która mam dostać :eek: i oczywiście najbardziej i tak podobają mi się te które sama wybrałam :-p

Nie mam pomysłu na śniadanie...a może ktoś mi chce zrobić :confused:
 
poród wywoływany bardziej boli bo oksytocyna tak właśnie działa. do tego jeśli np nie chce ruszyć rozwarcie to czasami zakładają jakiś balonik i to podobno strasznieee boli - leżałam z dziewczyną co jej założyli bo nic innego nie działało i ona się zwijała z bólu.
martuszka Ania mi przypomniała o oczku. świetlik faktycznie jest dobry, ale musisz obserwować bo często się okazuje, że kanalik niestety trzeba przetkać bo nic innego nie działa
 
Dlatego ja do szpitala zgłoszę się dopiero 11 po terminie jak samo nie ruszy :tak: nie ma opcji,żeby mnie wcześniej na patologi kładli, chyba,ze się rzeczywiście coś zadzieje...
 
Siemaneczko:-)
w końcu mam swój fotelik bujany, bujam się może jakieś skurcze wywołam:tak: bo jak na razie nic się niedzieje, a kumple męża już czekają na pępkowe dziś:sorry:
Ale widzę, że i tu cisza:eek:
dbajcie o siebie;-)
 
też tylko wpadłam się przywitac i zbaczyc co u Poli.

POLI trzymaj się Kochana!!! oby Cię juz takimi atrakcjami więcej nie męczyli. Leoś wyskakuj!!

mnie też zgagulec jeszcze nawiedza, choc troch słabszy. trzymajcie się:)
 
Bella- jak Malego odstawie to on spi. Ale mam teraz lepszy laktator i widze ze troche tego mleczka mam. Odciagnelam z dwoch 60 (a wczesniej gora 20).
We wtorek mamy lekarza to sprawdzimy jak przybiera na wadze.
Jakie czopki bralas? Na co? Bo pewnie pisalas jak mnie nie bylo na bb

Felusiowi zaczęlo ropiec oczko. Bardzo. Przecieram wacikiem z sola fizjologiczna, podobno trzeba masowac kanalik.
Macie dziewczynki jakies rady na to?

Wspólczóję wszystkim prawie rodzącym bóli :((
ropienie to jest częsta przypadłość spowodowana tym że w szpitalu zaraz po porodzie nacierają dziecią oczy jakimś dziadostwem. Nie przecieraj wacikiem tylko wkrapiaj na raz jedną ampułkę soli fizjologicznej do ropiejącego oczka i to nie powoli tylko takim strumieniem z ciśnieniem a dopiero po tym wacikiem osusz oczko, u nas tak położna kazała i pomogło choć trwało kilka dni. Początkowo robiliśmy to 2 razy dziennie a potem jak już tylko trochę ropiało to podczas wieczornej pielęgnacji.
 
jou jou.
wróciłam ze spaceru...cuuudoooo!!!!
a tu cisza, nic się nie dzieje, podejrzane:crazy:
Cortino - no to wcale nie powiem, że piję teraz kawkę i kontynuuję głodzillę zagryzając pyszną w-ztką waniliową:sorry2::evil::ninja2:
annaroksana że tak powiem;-)bujaj się:-)
gosia B. Twoja wiedza mnie przeraża - wizja balonika - masakroza:baffled:
swoją drogą te nazwy: masaż szyjki, balonik, a porodówka to wellness&spa&disneyland:-D

dobra spadam...czas pomyśleć o obiedzie:rofl2: i pranie powiesić:ninja2:
 
reklama
Nacik, ja nie chce wywoływania, ale wolę juz to niz dalej sie mevzyc z bolami. Nie wiem, czy do jutra samo cos sie ruszy:confused2: Jak juz tu jrstem to chce wyjsc z synkiem
 
Do góry