reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

kurcze ale mnie zaszczyt kopnął! ale nie wiem czy ogarnę!:confused: sama siebie ogarnąć nie mogę a co tu dopiero listę kolejkową:szok:
Cortina Ty się tam rozwiązuj i szybko wracaj. Nie będą nam zabierać Pani Prezes, afeeee! To się nazywa czarny pijar;-) a propos gołębi, czyż nie prześladują Cię ostatnio?:eek:
martik ale czwartek się jeszcze nie skończył sesese:tak:
 
reklama
Czy ktoras moze z was moje kochane lutowki ma w planach dzis zupe pomidorowa? bo mi sie tak bardzo chce... a wczoraj mi sie chcialo bialego barszczu, i zakupilam do barszczyku produkty i juz obiecalam M ze ugotuje... a tu sobie przylazla chec na pomidorowke, najlepiej z ryzem ale nie bede wybredna:blink:
Ja mam dzisiaj pomidorówkę i to oczywiście z ryżem! Więc zapraszam.
 
A ja jestem u rodziców dziś, czytam z tel co u Was a Wy widze stesknione za mną:-D
Kkurcze ciągle myśle ze wody mi odchodza, tak mam mokro od tygodnia,szok heh
 
Ostatnia edycja:
Dostalam do porodu koszule na jutro, wejdzie w nią z 5 cortin :-D:confused::cool2::eek: mowie wam ale namiot :-D
Oczekuje anestezjologa moze będzie jakis miły i przystojny :-D 3mac kciuki za przystojneg anestezjologa dla Cortinki :cool2: :-D bo za koszule to raczej kciuków nie trzymalyscie czarne siostry :cool2: :-p
 
Halo kotyńeńki:-)
skurcze poszły w siną dal chyba nici z prezentu dla brata:-(
przestawiłam meble, odkurzyłam, posprzątałam całą chatę i coś tam może się zacznie:confused:
Przeczyszcza mnie przeokrutnie aż boję się jeść a tu pączusia by się zjadło;-)
Lorena gratulacje!!!!!!:-)
Lece po córę bo dziś tylko do 12.30 w szkole.
smacznego tłustego czwartku i rozwiązłości!!!!!;-)
 
pojechaliśmy po pączki-ledwo w samochodzie wysiedziałam, na stacji benzynowej chodziłam w kółko, potem jeszcze mini zakupy w biedronce-1RAZ ominęła mnie w ciąży duża kolejka, jeszcze pani kasjerka się nagadała jak ludzie mogli mnie nie przepuścić:-D pytała się ile mi jeszcze do końca zostało, bezcenne zobaczyć minę jak jej powiedziałam, że chyba parę godzin, jak wieczorem będzie tak jak jest teraz to jedziemy do szpitala, po cichu liczę, że wody mi zdążą do tego czasu odejść, póki co organizm się oczyścił na znak końca i koło 10 miałam skurcze trzy raz co 5minut


Cortina to specjalnie dla Ciebie taka wyjątkowa koszula :-D
 
Ostatnia edycja:
Cortina albo obok Turystki, może szybciej Cie skojarzą.:-D NO ja bym chciała, ale nie widzę u siebie żadnej akcji:eek:

nie wiem why ale nie mówią tu do mnie ani pani prezes ani pani Cortino tylko "pani N..." skandal muszę iść do ordynatora w tej sprawie ! :-p

O siet ! dali obiad :szok: dziś mój hotel wydaje barszcz, gulasz watrobkowy, kasza jeczmienna i marchewka:sorry::eek:

Gołąb przesladowca dostał kasze a Cortin zjadł marchewkę :-D watrobka chyba nikogo nie nakarmie bleh :-p
 
reklama
Widzę że dziewczyny głupawka ogarneła !! Czy moze wy tak zawsze ? :)

Ku***:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mój sąsiad zaczął remont :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: awariaaaa, i na dodatek dzisiaj stwierdził, że myśli że 2-3 miesiące się mu zejdą bo właściwie to wszystko będzie robił sam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: trzeba chyba jakiegoś hotelu poszukać.

Bylam dzisiaj na KTG, pani położna stwierdziła że jak brałam leki na podtrzymanie to prawdopodobnie ciąże przenosze ;-) i że tak się dzieje w 90% przypadków, no dość najpierw mnie starszyli a teraz co ?! Jaja sobie ze mnie robią !!!

Czy u Was też oddziały dalej pozamykane ??

Która prowadzi liste, prosze mnie wpisać na jakiś termin środowy :) obojętnie który, oby to była środa :-)
 
Do góry