reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Witam

Orchideo - jak tam? oby lepiej.

Kaja - to mały uparty nie chce wyjść.

Widzę nocna zmiana jak zwykle na posterunku.

Ja też jem co popadnie w te ostatnie dni...

Spałam jak suseł od 23-9 z jedna mała pobudką o 1,30

Poskakałam wieczorem na łóżku jak na piłce i nawet jakieś skurcze były ale znikły więc chyba bym musiała tak z 2 fdni bez przerwy skakać.

Manie mam po wczorajszej wizycie i wciąż sprawdzam czy oby małe kolanka czuć koło zeber z prawej strony.

Do tego pokręciłam i pobujałam biodrami by malusia weszła głowa niżej i juz nie wyszła ale chyba nie miała narazie ochoty sie chować ku wyjściu...

Pogoda ok. Słonko świeci więc pomykam na jakiś szoping, potem pobiegam po schodach a sex narazie odpuszczam.

Nie ma co leżeć na kanapie bo do 42 tyg sie mała nie wyprowadzi z brzucha, nie ma że boli trzeba aktywnie ostatnie dni spędzic

Miłego dnia wam...
 
reklama
hej hoł.
po nocnych kręciołach witam się z rańca.
Słońce wyszło jupi:-)
Co by tu dzisiaj, hmmm???? Macie jakieś pomysły na spędzenie dnia?:happy2:
Która dzisiaj rozwiązuje pieczęć?
Tym mniej zadowolonym dzisiaj wysyłam promienie słoneczne optymistyczno-pobudzające:-):tak::-D
 
Hej,

co do jedzenia: wczoraj o 22 gotowałam pierogi, pół paczki z truskawami wciągnęłam. Dzisiaj był problem z pobudką, tzn. i tak muszę wstawać ok7, żeby Młodą uczesać do przedszkola, ale później padam. No i dopiero teraz się zwlekłam, wciągnęłam tościki i za chwilę idę się ogarniać. Dzisiaj odbieram wyniki GBS (trzymać kciuki!!!) i prezent dla małża muszę kupić, aaaaaaa i tort zamówić.

na_cik- jak to bez badania? to co to za wizyta? dziwne...
cortina, klowee- no aż takiej bezsenności to baaaaaaaaaaardzo współczuję :/
Ania- że też Tobie się chce cokolowiek... Ja jestem tak zmęczona ostatnio, że nie mam siły na żadne akcje wypędzające malucha. Zobaczymy jak będę śpiewać bliżej 40tc...
 
Dobry!

U mnie w nocy delikatne skurcze się pojawiły, po czym zmyły ;)
Za to brzuch dziś dziwnie ciągnie i dźga pod pępkiem.

My dziś planujemy prawdopodobnie ostatnią wyprawę w starym składzie - Palmiarnio nadchodzimy!!!

Smok mi się właśnie wygotowuje w garnku, czyli ostatni brakujący element torby szpitalnej za chwilę będzie gotowy.

Orchidea. Co tam u Was?
 
Cortina ja rezerwuję 10 luty, bo 9 i 10 chciałabym być w szkole:-) póki co nie prowadzę działań przyspieszających, bo w sumie jakoś specjalnie nie narzekam na ciążę, na filmie przysypiałam wczoraj przed 22, a ledwo wstałam o 10, jedną przerwę na siku koło 6 miałam, ale ja to jak zamykam oczy to zasypiam w sekundę, ogarnę trochę, obiadek zrobię i za naukę się biorę :baffled:
 
Pomocy ;/

Dostałam wynik badan na paciorkowca i nie rozumiem ;/ jednego nie wychodowano (agalactiae) czy jakos tak a tego drugiego pyogenes gr A wychodowano , to mam czy nie mam ;/ Bo w necie nie umiem znalesc
 
Cześć:)
Widzę, że coraz więcej dzieciaczków się pojawia na świecie. Ale jak na razie mamy przewagę chłopców.:baffled:
Wczoraj dostałam pocztą wyniki GBS i wynik ujemny:-) :-D

Co to terminu ja mam w karcie ciąży wpisane dwa, wg OM na 14.02 i wg USG na 18.02 i w szpitalu mam się wstawić jeśli do 18.02 nie urodzę.

Ania super, że mała w końcu ułożyła się główką w dół.:tak:

Dobra uciekam od Was:-D Idę do koleżanki na herbatę;-)
 
reklama
Do góry