reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
u mnie dokładnie tak samo

jutro mam planową wizytę u gine to zapytam czy jest coś co mogę jeszcze ale jakoś mi się nie wydaje

co chwilę w tej ciaży coś się przypałęta, w 7 tyg. przeszłam anginę - miałam nadzieję, ze to koniec męczenia maluszka, schudłam wtedy prawie 4 kg

myślałam, że do końca ciąży nic już nie złapię, ale przy takiej pogodzie i tylu ludziskach chorych nie da się czasem wirusów uniknać
 
współczuję Wam tych przeziębień, kurujcie się szybciutko żebyście np z gorączką na porodówce nie wylądowały! ja się własnie tego boję, żeby nie rodzić w pierwszym/drugim dniu jakiegoś mojego przeziębienia, bo wtedy umieram :baffled: ale tfu tfu o dziwo nie przyplątało się do mnie żadne przeziębienie w tym sezonie :-) w zeszłym roku chorowałam chyba ze 3 razy, ale tak to jest jak się wyjdzie z bloku z super szczelnymi oknami gdzie 25 stopni to normalka i zamieszka w domku gdzie normą jest 20-21 stopni ;) teraz coś piec zabardzo szaleje i mam 23 stopnie i siedzę w krótkim rękawku bo mi gorąco!

dziś nad ranem chyba pierwszy raz miałam porządne skurcze przepowiadające z bólami jak na okres :baffled: nieprzyjemne uczucie, na szczęście po kilku razach przeszło, jutro wybieram się na ktg, ciekawe czy jakieś skurcze wyjdą... a wczoraj miałam kłucia w... pochwie :baffled: miałyście tak? jakby mi ktoś szpilkę wbijał, tak co jakieś 3 minuty, okropne! :baffled: :-(

coś spokojnie z porodami, szykujecie się wszystkie na luty?? :> :-D
 
Megi- ja mam takie klucia od jakiegos czasu, lekarz powiedzial ze to oznaka skracajacej sie szyjki. Dokladnie jakby ktos mi tam szpilki wbijal:szok:
 
MagiPegi ja też dzisiaj pierwszy raz mam dziwne pobolewania podbrzusza jak na okres... Wcześniej miałam tylko twardnienie brzucha, ale bezbolesne. A moja mała chyba dzisiaj wyjdzie bokiem brzuszka, bo się tak wierci, że aż to nieprzyjemne.:szok:
Kłucia w pochwie też miewam, i to już od pewnego dosyć dawna, lekarz jednak stwierdził, że to normalne.

Kwasia, interesujący ten filmik o uspokajaniu dzieci. :tak:

Oj biedne Wy z tymi choróbskami, jak nie Wasze dzieciaczki to Wy się męczycie z tymi wirusami. Ja jak na razie zdrowa jak ryba i oby tak pozostało, bo nie wiem jak mi się będzie z katarem rodziło, gdyby miało mnie coś dopaść...
 
reklama
Lucy baaardzo Ci dziekuje Kochana;******

Marta ja mala dokarmiam i czasem mi z tym zle, ale istotne jest aby mala soe najadla! Nawal mialam raptem 2 dni a potem d...a, pokarmu mam coraz mniej lub moze tyle samo ale Natka chce wiecej i wiecej!!

Qrcze dziewczynki AnnaRoksana i Agisan zdrowia zycze dla dziewczynek!!!! Te okropne zarazki!!! Mam nadzieje, ze coreczki lepiej sie czuja:****

Laski chcialabym juz zobaczyc nowe info o kolejnych cudownych lutowych maluszkach:)

Agaod biurokracja mowisz ... My juz 3 raz jestesmy w urzedzie gminy po becikowe, bo co pani to inne dokumenty!!! Szok normalnie, dzis jak zadzwonilam do urzedu to pani sama nie wiedziala co mam wlasciwie przyniesc://
 
Ostatnia edycja:
Do góry