reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ja nie mam @ jeszcze, ale ja brałam DepoProverę, więc nie jestem miarodajna :sorry2: ale jeszcze kilka dziewczyn karmiących nie ma @ Więc luzik ;-)



A i co do cielęciny - może uczulać. Ja się bardzo zastanowię nim dam Kacperkowi, bo jak ja zjadłam zupę na wołowinie, to on miał straszne pierdziochy. Także najpierw kupię cielęcinę i zjem sama, i zobaczymy reakcję małego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
sprite pracuje w rejonie chebzia :) (mojego szwagra z czestochowy zawsze ta nazwa smieszy).
Co do zelmera, kolezanka ma podobny i sobie chwali.Ale jesli chodzi o jego konstrukcje niczym nie rozni sie od mojego, jedynie metoda sterowania.
Ja kupujac chyba trafilam na jakas promocje na electro, bo nigdzie taniej nie znalazlam.Mi tez sie marzyl tefal ,no ale cena...
 
dziewczyny karmiace jeszcze piersią nie martwcie się okres może przyjść dopiero jak stanowczo zredukujecie karmienie piersią może to potrwać jeszcze kolejne miesiące jeżeli nadal bedziecie karmic ;-)
mamakruszynki gratulacje 2 ciąży a to że malutka najpierw raczkuje i nie siedzi to całkiem normalne bo dopiero z pozycji raczkujacej dziecko siada na tyłku do stabilnego siedzenia ;-) w wiekszosci przypadków ;-)
 
Ja mialam ostatni okres jakos w marcu 2011. Juz 18 miesiac bez mi idzie. Jestem pewna, ze mi znowu hormony szaleja, mam twarz jak nastolatka i kilogramy leca jeden za drugim. Dokladnie to samo mi sie dzialo po ciazy z Karen.
 
Od razu byłam z moim wynikiem i jest tak jak się spodziewałam mam nadczynnośc tarczycy leków i żeby brac leki muszę odstawić młodego od piersi:no: kurcze a tak chciałam karmić co najmniej do roku może jeszcze wytrzymam ze trzy miesiące ale coraz gorzej sie czuję:no:
ja mam nadczynnosc i biore leki i piersia dalej karmie. thyrosan mozna brac.
 
no to w takim razie czekam dalej :-), ale dziwnie tyle miesięcy bez ;-).

dagrab, no to nie masz po drodze tego sklepu, bo jest po drugiej stronie Rudy (4ekko nazwa). ten parowar tefal fajnie wygląda. dla mnie jest lepiej zbudowany niż te wysokie, ale funkcje ma podobne, a cena raz taka :confused:.

wczoraj jedna z dzieciatych znajomych (miesiąc młodsze dziecko) zapytała mnie zdziwiona skąd ja wiem, że trzeba żółtko dziecku podawać od 7 miesiąca... :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:. nie sądziłam, że w dobie internetu i gazet za 1zł można o takich podstawowych sprawach nie wiedzieć... poza tym przecież tak było zawsze. moja mama mi już o tym dawno wspominała, a owa znajoma właśnie ze swoją matką mieszka...

jersey, a miałaś objawy, że bierzesz leki? pytam, bo mi lekarka nie przepisała, sugerując się moim zdaniem, że nie mam objawów, a kurczę w naszym stanie ciężko te objawy zauważyć :zawstydzona/y:.
 
jersey, a miałaś objawy, że bierzesz leki? pytam, bo mi lekarka nie przepisała, sugerując się moim zdaniem, że nie mam objawów, a kurczę w naszym stanie ciężko te objawy zauważyć :zawstydzona/y:.
nie i nadal nie mam, ale ze tsh mam ponizej 0,005 a ft4 36 to profilaktycznie mam brac...bo po pierwszej ciazy przez ta tarczyce spadla mi waga do 42kg i wygladalam jak z auschwitz, dlatego teraz biore zeby az tak nie bylo...przypuszczam ze jakbym nie brala to waga by strasznie poleciala (a i tak jestem szczupla)...po pierwszej ciazy walilo mi strasznie serce i czesto bylo mi goraco i latwo sie meczylam, teraz nic takiego nie mam...co 6tyg powtarzam badania i jak wyniki sie unormuja to pewnie odstawie thyrosan
 
Hej.
JERSEY a no wlasnie słyszałam że ten lek moga brać matki karmiace ale nasz lekarz stanowczo stwierdzil ze tyroksyna źle wpływa na malenstwo i zebym po zakończeniu karmienia zgłosila sie znowu hmmm..
Ja mam wszystkie objawy oprócz szybkiego spadku wagi ,moze zacznę sie leczyc jak schudnę..he he a tak powaznie jestem strasznie nerwowa czasami bierze mnie taka nerwa ze powybijałabym wszystkich he he strasznie sie poce w nocy źle spie budzę sie niewyspana serce mi kołacze mam drżenia rąk stale jest mi gorąco bolą mnie mięsnie pleców pieka mnie oczy jakbym zalała je sobie szamponem podczas mycia.W sumie objawy mam nasilone ale tsh wcale nie jest takie niskie bo 0,029.
 
Hej.
JERSEY a no wlasnie słyszałam że ten lek moga brać matki karmiace ale nasz lekarz stanowczo stwierdzil ze tyroksyna źle wpływa na malenstwo i zebym po zakończeniu karmienia zgłosila sie znowu hmmm..
Ja mam wszystkie objawy oprócz szybkiego spadku wagi ,moze zacznę sie leczyc jak schudnę..he he a tak powaznie jestem strasznie nerwowa czasami bierze mnie taka nerwa ze powybijałabym wszystkich he he strasznie sie poce w nocy źle spie budzę sie niewyspana serce mi kołacze mam drżenia rąk stale jest mi gorąco bolą mnie mięsnie pleców pieka mnie oczy jakbym zalała je sobie szamponem podczas mycia.W sumie objawy mam nasilone ale tsh wcale nie jest takie niskie bo 0,029.

Anek a moze skonsultuj z innym lekarzem bo dla mni eto sa duze objawy...i ewidentnie potrzebujesz leczenia....a tyroksyna? bralam cala ciaze i wszystko ok...tylko mala dawka :( ale lepsze to niz nic...
 
reklama
sprite nic straconego,pracuje z ludzmi z roznych stron rudy sl.:-D
juz ladnie raczkujemy, powoli bo sie slizgamy na panelach,ale juz wiecej jest prob najpierw raczkowania a dopiero pozniej pelzania.
Ciesze sie bo mama nie umie doczekac sie opieki nad mala, obserwuje mnie uwaznie i sobie koduje :D
Podrozowanie w wozku juz nam sie zmienilo, niestety moge juz zapomniec o lezacym dziecku,Nawet jak oparcie jest polozone to ona myk i juz siedzi.Poniewaz mam jeszcze spacerowke w moim kierunku, a nie przodem do kierunku jazdy wiec zaglada do przodu.Smiesznie to wyglada
 
Do góry