reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Olcia - Mitra ma dobry pomysł z tym testem. U Bliznak tez zaczeło leciec po trochu ciurkiem, a nie chlusnęło od razu wszystko, takze grunt to dobra obserwacja teraz
 
reklama
Moze i racja z tym testem na wykrycie wod.:tak:
Jesli chodzi o wode z kapieli to mi sie tak czasem przytrafialo ,ze jak dlugo lezalam w wannie to cos tam wlecialo do srodka i potem wylatywalo jednorazowo po paru minutach. W cieplej kapieli miesnie sie rozluzniaja a jak wyjdziesz z wanny to kurcza troche i potem zamiast sluzu moze troche wody poleciec. Tak sie u mnie kilka razy stalo.
 
Paluszku, to moze sie spotkamy na Klinicznej, bo tez tam zamierzam rodzic :)
11 lutego wstepnie mam ustalona cesarke. Mam nadzieje, ze dotrwam do tego terminu.

Mnie też może spotkacie, jeżeli mój Maluszek się zdecyduje na wyjście dokładnie w terminie :) termin mam na 11 lutego i ta sama kolejność co do porodówek (Kliniczna a potem ewentualnie Zaspa) :)
 
No to Was wreszcie do końca doczytałam. Jak usnęłam po napisaniu posta, to spałam 1,5h później 5min. rozmowy z Mężem i znów usnęłam na kolejne 2h. Ciekawe o której dziś w nocy usnę.
Olcia, czyżbyś była kolejna do porodu i to kolejny chłopiec, a ja słyszałam, że chłopcy bardziej leniwi i częściej przenoszeni, a Wy tu wszelkie reguły obalacie.
M85 mam nadzieję, że wyniki jednak nie potwierdzą podejrzeń lekarza, szkoda, że jeszcze na sam koniec masz dodatkowe nerwy.
Wiecie co, tyla nas się teraz zrobiło i tyle się produkuje na tym forum, że ciężko kontrolować której braknie.
Co do tych placuszków z bananami, białym serem i nutellą, to mega polecam, szczególnie małym dzieciom, bo banana prawie nie czuć, ser zdrowy, a urozmaicić nutellą to każde dziecko zje. No a robi się mega szybko, bo ja Mężusiowi przed pracą usmażyłam, wstałam 6.35 a już 7.15 On był najedzony. Tylko ja sera białego nie miałam za to maskarpone był w lodówce więc zamieniłam, pychotka.
Teraz idę robić placki ze szpinaku, bo już się powinien rozmrozić.
Tylko nie szalejcie z postami, bo na prawdę tu jak na jarmarku, tyle się dzieje :-D:-D:-D
 
Witam wszystkie mamusie :-)

Właśnie znienawidziłam prasowanie pieluch tetrowych:wściekła/y:, robiłam to pierwszy raz i padłam nie mam już siły, coś mnie w pachwinach kuje, jeszcze tyle prasowania przede mną:szok:
 
Pozdrowienia od Cyśki i małego Gabrysia dla wirtualnych ciotek z BB! Wszystko u nich ok!


no to super :-))
Galwaygirl, cos czuje ze Olci Juniorek tez na ta pilke chce wczesniej wyskoczyc... ach te chlopaki ;-)
Trzymam kciuki oby nie :-)

niesiaa, a to dopiero poczatek z tymi pieluszkami ;-) potem tez trzeba je ciagle prasowac ;-), tak jak ktoras tu wspomniala wczesniej Nobel za pampersy ;-)

pozdrawiam cieplutko i trzymajcie sie terminow laski ;-):tak:
 
hej kochane :-)
dziś mimo wolnego nie mam czasu napisanie. Dzień zaczął się błogim leniuchowaniem do 12, potem Eryk poleciał po zakupy. Kupił piękne mięsko i naszło Nas na wypróbowanie mojego gwiazkowego prezentu - maszynki do mięsa. Rewelacja :szok: 10 minut i wszystko było zmielone! Najlepsze mielone jakie w życiu jadłam :-) do tego buraczki zasmażane i ziemniaczki - błogość :-)

Teraz mnie naszło na prasowanie i znów jestem w szoku, że tyle tego jest. Chwilę musiałam odpocząć więc postanowiłam zajrzeć do Was, więc mąż odstawił gierkę i właśnie prasuje :-) słodziak mój.

W dodatku przyszła paczka od jednej z życzliwych pań - 9kg ubranek. Niektóre prawie nowe, niektóre nawet firmowe (widziałam pajacyk NEXT) niektóre bardziej zniszczone, ale miło mi się zrobiło, że ktoś chce pomóc zupełnie bezinteresownie :-)
 
reklama
Dee nic tylko pozazdrości tez był taką pakę chciała ;-)
OlciaLolcia te testy,które pokazała Mitra to dobry pomysł jak nie chcesz kasy za bardzo wydawać to użyj wkładki lub podpaski i średnio co 2godz. sprawdzaj stan "zmoczenia" wody mogą się sączyć nawet kilka dni... ah Tobie to dobrze najpierw czop teraz wody już wiesz że masz blisko ;-)
 
Do góry